Mikel Arteta szerint jó az Arsenal kerete, nem kell feltétlenül top játékosokra költeni a pénzt.
Az Arsenal középpályása a talkSportnak beszélt a csapatáról és az örök témáról: Wenger miért nem igazol top játékosokat. Arteta lényegében kiállt edzője játékos igazolási politikája mellett.
Arteta szerint az idei hullámvölgyet a rengeteg sérülés okozta, szívesen látna olyat, hogy 10-15 mérkőzést ugyanazzal a csapattal játszanának le, de erre idén sem került sor. Top játékosok igazolását természetesen nem bánná, több lehetősége lenne a csapatának...
Az utóbbi hetek eredményei azért azt mutatják számunkra, ez az Arsenal nem gyenge, bár a bajnoki címre, vagy egy bl címre természetesen nem elég erős.