Bajnokok Ligája csoportkör, menetrend

A BL menetrendje

 

NYOLCADDÖNTŐ, visszavágók
2010.03.09., KEDD
ARSENAL 20:45 PORTO
FIORENTINA 20:45 BAYERN
2010.03.10., SZERDA
REAL MADRID 20:45 LYON
MAN UNITED 20:45 AC MILAN
2010.03.16., KEDD
SEVILLA 20:45 CSZKA MOSZKVA
CHELSEA 20:45 INTER
2010.03.17., SZERDA
BARCELONA 20:45 STUTTGART
BORDEAUX 20:45 OLYMPIACOS

 

 

NYOLCADDÖNTŐK
2010.02.16., KEDD
Lyon 20.45 Real Madrid
Milan 20.45 Man United
2010.02.17., SZERDA
Porto 20.45 Arsenal
Bayern 20.45 Fiorentina
2010.02.23., KEDD
Stuttgart 20.45 Barcelona
Olympiacos 20.45 Bordeuax
2010.02.24., SZERDA
CSZKA Moszkva 18.30 Sevilla
Inter 20.45 Chelsea

 

 

Bajnokok Ligája, 1.
2009.09.15., Kedd
A-csoport
Juventus 20.45 Bordeuax
Maccabi Haifa 20.45 Bayern
B-csoport
Wolfsburg 20.45 CSZKA Moszkva
Besiktas 20.45 Man United
C-csoport
Zürich 20.45 Real Madrid
Marseille 20.45 Milan
D-csoport
Chelsea 20.45 Porto
Atletico Madrid 20.45 APOEL
2009.09.16., Szerda
E-csoport
Liverpool 20.45 Debrecen
Lyon 20.45 Fiorentina
F-csoport
Inter 20.45 Barcelona
Dinamo Kijev 20.45 Rubin
G-csoport
Stuttgart 20.45 Rangers
Sevilla 20.45 Unirea Urziceni
H-csoport
Olympiacos 20.45 AZ Alkmaar
Standard Liege 20.45 Arsenal

 

 

Bajnokok Ligája, 2.
2009.09.29., Kedd
E-csoport
Fiorentina 20.45 Liverpool
Debrecen 20.45 Lyon
F-csoport
Rubin 18.30 Inter
Barcelona 20.45 Dinamo Kijev
G-csoport
Unirea Urziceni 20.45 Stuttgart
Rangers 20.45 Sevilla
H-csoport
Arsenal 20.45 Olympiacos
AZ Alkmaar 20.45 Standard Liege
2009.09.30., Szerda
A-csoport
Bayern 20.45 Juventus
Bordeaux 20.45 Maccabi Haifa
B-csoport
CSZKA Moszkva 18.30 Besiktas
Man United 20.45 Wolfsburg
C-csoport
Milan 20.45 Zürich
Real Madrid 20.45 Marseille
D-csoport
APOEL 20.45 Chelsea
Porto 20.45 Atletico Madrid

 

Bajnokok Ligája, 3.
2009.10.20., Kedd
E-csoport
Debrecen 20.45 Fiorentina
Liverpool 20.45 Lyon
F-csoport
Barcelona 20.45 Rubin
Inter 20.45 Dinamo Kijev
G-csoport
Rangers 20.45 Unirea Urziceni
Stuttgart 20.45 Sevilla
H-csoport
AZ Alkmaar 20.45 Arsenal
Olympiacos 20.45 Standard Liege
2009.10.21., Szerda
A-csoport
Bordeaux 20.45 Bayern
Juventus 20.45 Maccabi Haifa
B-csoport
CSZKA Moszkva 18.30 Man United
Wolfsburg 20.45 Besiktas
C-csoport
Real Madrid 20.45 Milan
Zürich 20.45 Marseille
D-csoport
Porto 20.45 APOEL
Chelsea 20.45 Atletico Madrid

 

  

Bajnokok Ligája, 4.
2009.11.03., Kedd
A-csoport
Bayern 20.45 Bordeaux
Maccabi Haifa 20.45 Juventus
B-csoport
Man United 20.45 CSZKA Moszkva
Besiktas 20.45 Wolfsburg
C-csoport
Milan 20.45 Real Madrid
Marseille 20.45 Zürich
D-csoport
APOEL 20.45 Porto
Atletico Madrid 20.45 Chelsea
2009.11.04., Szerda
E-csoport
Fiorentina 20.45 Debrecen
Lyon 20.45 Liverpool
F-csoport
Rubin 18.30 Barcelona
Dinamo Kijev 20.45 Inter
G-csoport
Unirea Urziceni 20.45 Rangers
Sevilla 20.45 Stuttgart
H-csoport
Arsenal 20.45 AZ Alkmaar
Standard Liege 20.45 Olympiacos

 

  

Bajnokok Ligája, 5.
2009.11.24., Kedd
E-csoport
Debrecen 20.45 Liverpool
Fiorentina 20.45 Lyon
F-csoport
Rubin 18.30 Dinamo Kijev
Barcelona 20.45 Inter
G-csoport
Rangers 20.45 Stuttgart
Unirea Urziceni 20.45 Sevilla
H-csoport
AZ Alkmaar 20.45 Olympiacos
Arsenal 20.45 Standard Liege
2009.11.25., Szerda
A-csoport
Bordeaux 20.45 Juventus
Bayern 20.45 Maccabi Haifa
B-csoport
CSZKA Moszkva 18.30 Wolfsburg
Man United 20.45 Besiktas
C-csoport
Real Madrid 20.45 Zürich
Milan 20.45 Marseille
D-csoport
Porto 20.45 Chelsea
APOEL 20.45 Atletico Madrid

 

 

 

Bajnokok Ligája, 6.
2009.12.08., Kedd
A-csoport
Juventus 20.45 Bayern
Maccabi Haifa 20.45 Bordeuax
B-csoport
Besiktas 20.45 CSZKA Moszkva
Wolfsburg 20.45 Man United
C-csoport
Zürich 20.45 Milan
Marseille 20.45 Real Madrid
D-csoport
Chelsea 20.45 APOEL
Atletico Madrid 20.45 Porto
2009.12.09, Szerda
E-csoport
Liverpool 20.45 Fiorentina
Lyon 20.45 Debrecen
F-csoport
Inter 20.45 Rubin
Dinamo Kijev 20.45 Barcelona
G-csoport
Stuttgart 20.45 Unirea Urziceni
Sevilla 20.45 Rangers
H-csoport
Olympiacos 20.45 Arsenal
Standard 20.45 AZ Alkmaar
Hirdetés