Inter

Bajnok az Inter!

Szombat este Moratti születésnapjára bajnok lett az Inter. Az elnök megköszönte az ajándékot a városi rivális Milan-nak is! A játékosok és a vezetők így fogadták az újabb bajnoki címet. Videók!