Az Inter egyetlen igazán sztárjátékosa, a svéd Ibrahimovic is jó célpont a spanyol óriásoknak. Larsson szerint Ibra távozni akar...
Henrik Larsson szerint érthető, ha Ibrahimovic távozni akarna az Intertől, hiszen mindent megnyert Olaszországban, amit meg lehetett... új kihívásokra lenne szüksége, hiszen a gólkirályi címmel feltette a koronát az idei évi teljesítményére.
Szerinte a Barcelona éppen megfelelő lenne... milyen meglepő, hogy éppen egy olyan játékos nyilatkozik a Barcelonáról, aki játszott is ott, ráadásul Pep Guardiola fő kiszemeltje a nyári átigazolási szezonban, állítólag éppen Zlatan Ibrahimovic.
Maradás mellett mi szól?
Mourinho és Moratti is egyértelműen kijelentette már, hogy a csatárnak maradnia kellene, szükség van rá a csapatban. (Még akkor is, ha leigazolták Diego Militót, aki akár képes lehet helyettesíteni is a gólkirályt, ha úgy alakulna...)
Mourinho a nyáron nem szenved pénzhiányban, néhány meghatározó játékos még érkezhet, amivel végre a hőn áhított Bajnokok Ligája cím is meg lehet, vagy legalább a közelébe juthat a csapat.
Ibrahimovic állítólag már így is a világ egyik legjobban megfizetett játékosa...
Miért mehet?
A Barcelona a világ legjobb klubja lett az idén, nagy megtiszteltetésnek számít, ha egy ilyen klub hív valakit. Ráadásul tényleg új kihívást jelenthet egy új bajnokság megismerése. Talán csak ennyi szól a távozás mellett... mert, hogy a Barcelona jövőre is megnyeri a bl-t arra kicsi az esély. (megtörténhet, de ritka)
45 millió euró
Ibrahimovic ára ennyi, nem kis pénz, de a Barcelona sem szegény csapat... Daniel Alvesért is képesek voltak összességében 41 milliót fizetni (Ennyit arról, hogy a Real Madrid fel akarja borítani az átigazolási piacot)