Bajnokok Ligája 2022/23 - 1. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

Bajnokok Ligája 2022/23 - 1. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

További eredmények: Európa Liga a Ferencvárossal,

 

BAJNOKOK LIGÁJA 2022/23

1. FORDULÓ

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

BAJNOKOK LIGÁJA TABELLA

 

2022.09.06., KEDD     KEZDÉS
DINAMO ZAGREB
Orsic 13
1-0 CHELSEA 18.45
DORTMUND
Reus 35
Guerreiro 42
Bellingham 83
3-0 KÖBENHAVN 18.45
SALZBURG
Okafor 28
1-1 MILAN
Saelemaekers 40
21.00
CELTIC 0-3 REAL MADRID
Vini Jr. 56
Modric 60
Eden Hazard 77
21.00
LEIPZIG
Simakan 57
1-4 SHAKHTAR
Shved 16, 58
Mudryk 76
Traoré 85
21.00
SEVILLA 0-4 MAN CITY
Haaland 20, 67
Foden 58
Rúben Dias 90+2
21.00
PSG
Mbappé 5, 22
2-1 JUVENTUS
McKennie 53
21.00
BENFICA
Rafa Silva 50
Grimaldo 54
2-0 MACCABI HAIFA 21.00

 

2021.09.07., SZERDA     KEZDÉS
AJAX
Álvarez 17
Berghuis 32
Kudus 33
Bergwijn 80
4-0 RANGERS 18.45
FRANKFURT 0-3 SPORTING
Edwards 65
Trincao 67
Nuno Santos 82
18.45
NAPOLI
Zielinski 5 (11-es), 47
Anguissa 31
Simeone 44
4-1 LIVERPOOL
Luis Díaz 49
21.00
ATLETICO MADRID
Hermoso 90+1
Griezmann 90+11
2-1 PORTO
Uribe 90+6 (11-es)
piros: Taremi 81
21.00
CLUB BRUGGE
Sylla 42
1-0 LEVERKUSEN 21.00
BARCELONA
Kessié 13
Lewandowski 34, 45+3, 67
Ferran Torres 71
5-1 PLZEN
Sykora 44
21.00
INTER 0-2 BAYERN
Sané 25
D'Ambrosio 66 (ög)
21.00
TOTTENHAM
Richarlison 76, 81
2-0 MARSEILLE
piros: Mbemba 48
21.00

 

BAJNOKOK LIGÁJA TABELLA