Európa Liga 2022/23 - 1. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

Európa Liga 2022/23 - 1. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

 

EURÓPA LIGA 2022/23

1. FORDULÓ

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

EURÓPA LIGA TABELLA

 

2022.09.08., CSÜTÖRTÖK     KEZDÉS
ZÜRICH
Kryeziu 44 (11-es)
1-2 ARSENAL
Marquinhos 16
Nketiah 62
18:45
PSV
Gakpo 62
1-1 BODÖ/GLIMT
Grönbaek 44
18:45
AEK LARNACA
Oier Sanjurjo 33
1-2 RENNES
Theate 29
Assignon 90+4
18:45
FENERBAHCE
Gustavo Henrique 35
Batshuayi 90+2
2-1 DINAMO KIJEV
Tsyankov 63
18:45
LUDOGORETS
Cauly 72
Nonato 88
2-1 AS ROMA
Shomurodov 86
18:45
HJK 0-2 BETIS
Willian José 45+3 (11-es), 64
18:45
MALMÖ 0-2 BRAGA
Bruno Rodrigues 30
Ricardo Horta 70 (11-es)
18:45
UNION BERLIN
piros: Sven Michel 90+4
0-1 ST.GILLOISE
Lynen 39
18:45
LAZIO
Luis Alberto 4
Felipe Anderson 15
Vecino 28, 63
4-2 FEYENOORD
Gimenez 69 (11-es), 88
21:00
STURM
Emegha 8
piros: Hierlander 73
1-0 MIDTJYLLAND 21:00
MAN UNITED 0-1 REAL SOCIEDAD
Mendez 59 (11-es)
21:00
OMONOIA 0-3 SHERIFF
Rasheed 2
Atiemwen 55 (11-es)
21:00
NANTES
Mostafa Mohamed 32
Guessand 90+3
2-1 OLYMPIACOS
Moutoussamy 50 (ög)
21:00
FREIBURG
Grifo 7 (11-es)
Doan 15
2-1 QARABAG
Vesovic 39
21:00
CRVENA ZVEZDA 0-1 MONACO
Embolo 74 (11-es)
21:00
FERENCVÁROS
Tokmac 5, 44 (11-es)
Adama Traoré 29
piros: Civic 17
3-2 TRABZONSPOR
Maxi Gómez 39
Bozak 71
21:00

 

EURÓPA LIGA TABELLA