TV-műsor - Élő foci a tv-ben

ˆhirdetés

ÉLŐ közvetítések műsora a tv-ben

 

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap

Tovább a jövő heti élő foci közvetítésekre

 

A héten Bajnokok Ligája és Európa Liga csoportmérkőzéseket rendeznek!

A héten várható élő közvetítések a tv-ben

 

2018.10.15., HÉTFŐ

20.00 M4 SPORT ÉSZTORSZÁG - MAGYARORSZÁG
NEMZETEK LIGÁJA
20.30 SPORT1 SPANYOLORSZÁG - ANGLIA
NEMZETEK LIGÁJA
20.30 SPORT2 FINNORSZÁG - GÖRÖGORSZÁG
NEMZETEK LIGÁJA
2018.10.16., KEDD
15.30 M4 SPORT U19: MAGYARORSZÁG - AUSZTRIA
U19-ES EB-SELEJTEZŐ
15.45 SPORT1 KAZAHSZTÁN - ANDORRA
NEMZETEK LIGÁJA
18.00 SPORT1 ÖRMÉNYORSZÁG - MACEDÓNIA
NEMZETEK LIGÁJA
18.00 EUROSPORT1 U21: NÉMETORSZÁG - ÍRORSZÁG
U21-ES EB-SELEJTEZŐ
18.30 M4 SPORT U21: MAGYARORSZÁG - TÖRÖKORSZÁG
U21-ES EB-SELEJTEZŐ
20.30 SPORT1 FRANCIAORSZÁG - NÉMETORSZÁG
NEMZETEK LIGÁJA
20.30 SPORT2 ÍRORSZÁG - WALES
NEMZETEK LIGÁJA
2018.10.17., SZERDA
     
2018.10.18., CSÜTÖRTÖK
     
2018.10.19., PÉNTEK
18.55 DIGISPORT2 GALATASARAY - BURSASPOR
TÖRÖK FOCI
20.15 SPORT1 EINTRACHT FRANKFURT - DÜSSELDORF
NÉMET FOCI
20.40 DIGISPORT1 LYON - NIMES
FRANCIA FOCI
21.00 SPÍLER2 CELTA VIGO - ALAVES
SPANYOL FOCI
2018.10.20., SZOMBAT
13.30 SPÍLER1 CHELSEA - MANCHESTER UNITED
ANGOL FOCI
14.55 DIGISPORT2 AS ROMA - SPAL
OLASZ FOCI
15.30 SPORT2 WOLFSBURG - BAYERN MÜNCHEN
NÉMET FOCI
16.00 SPÍLER1 WEST HAM - TOTTENHAM
ANGOL FOCI
16.15 SPÍLER2 VALENCIA - LEGANES
SPANYOL FOCI
16.55 DIGISPORT2 PSG - AMIENS
FRANCIA FOCI
17.00 M4 SPORT HALADÁS - MOL VIDI
NB1
17.40 DIGISPORT1 JUVENTUS - GENOA
OLASZ FOCI
18.30 SPÍLER2 VILLARREAL - ATLETICO MADRID
SPANYOL FOCI
18.30 SPÍLER1 HUDDERSFIELD - LIVERPOOL
ANGOL FOCI
18.30 SPORT2 SCHALKE - WERDER BREMEN
NÉMET FOCI
19.30 M4 SPORT PUSKÁS AKADÉMIA - FERENCVÁROS
NB1
19.55 DIGISPORT2 STRASBOURG - MONACO
FRANCIA FOCI
20.10 DIGISPORT1 UDINESE - NAPOLI
OLASZ FOCI
20.45 SPÍLER2 BARCELONA - SEVILLA
SPANYOL FOCI
2018.10.21., VASÁRNAP
12.25 DIGISPORT1 FROSINONE - EMPOLI
OLASZ FOCI
14.55 DIGISPORT1 BOLOGNA - TORINO
OLASZ FOCI
14.55 DIGISPORT2 PARMA - LAZIO
OLASZ FOCI
14.55 DIGISPORT3 MONTPELLIER - BORDEAUX
FRANCIA FOCI
15.30 M4 SPORT KAPOSVÁR - NYÍREGYHÁZA
NB2
15.30 SPORT2 HERTHA - FREIBURG
NÉMET FOCI
16.15 SPÍLER2 EIBAR - ATHLETIC BILBAO
SPANYOL FOCI
17.00 SPÍLER1 EVERTON - CRYSTAL PALACE
ANGOL FOCI
17.00 DIGISPORT3 ST.ÉTIENNE - RENNES
FRANCIA FOCI
17.55 DIGISPORT1 FIORENTINA - CAGLIARI
OLASZ FOCI
18.30 SPÍLER2 HUESCA - ESPANYOL
SPANYOL FOCI
19.00 DIGISPORT3 GÖZTEPE - BESIKTAS
TÖRÖK FOCI
20.10 DIGISPORT1 INTER - MILAN
OLASZ FOCI
20.45 SPÍLER2 BETIS - VALLADOLID
SPANYOL FOCI
20.55 DIGISPORT2 NICE - MARSEILLE
FRANCIA FOCI
21.15 EUROSPORT2 AMERIKAI LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG
MLS, 34. JÁTÉKNAP
23.15 EUROSPORT2 AMERIKAI LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG
MLS, 34. JÁTÉKNAP

 

A műsorváltoztatás jogát a tv-adók fenntartják..

 

Tovább a jövő heti élő foci közvetítésekre

ˆhirdetés