TV-műsor - Élő foci a tv-ben

ÉLŐ közvetítések műsora a tv-ben

 

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap

 

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK

2015.01.26., HÉTFŐ

09.45 EUROSPORT2 DÉL-KOREA - IRAK
ÁZSIA KUPA
18.38 EUROSPORT KONGÓI DK - TUNÉZIA
AFRIKA KUPA
18.42 EUROSPORT2 ZÖLD-FOKI KÖZTÁRSASÁG - ZAMBIA
AFRIKA KUPA
20.55 DIGISPORT1 NAPOLI - GENOA
OLASZ BAJNOKSÁG
21.00 SPORT1 ROCHDALE - STOKE CITY
FA KUPA, 4. FORDULÓ
2015.01.27., KEDD
09.45 EUROSPORT2 AUSZTRÁLIA - EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK
ÁZSIA KUPA
18.45 EUROSPORT AFRIKA KUPA
18.45 EUROSPORT2 AFRIKA KUPA
20.25 DIGISPORT1 CHELSEA - LIVERPOOL
ANGOL LIGAKUPA, ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.40 DIGISPORT2 MILAN - LAZIO
OLASZ KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
2015.01.28., SZERDA
18.39 EUROSPORT KAMERUN - ELEFÁNTCSONTPART
AFRIKA KUPA
18.45 EUROSPORT2 GUINEA - MALI
AFRIKA KUPA
20.40 DIGISPORT1 ATLETICO MADRID - BARCELONA
SPANYOL KUPA, NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.40 DIGISPORT2 PARMA - JUVENTUS
OLASZ KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
2015.01.29., CSÜTÖRTÖK
19.55 DIGISPORT1 GETAFE - VILLARREAL
SPANYOL KUPA, NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
22.00 DIGISPORT1 ATHLETIC BILBAO - MALAGA
SPANYOL KUPA, NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
2015.01.30., PÉNTEK
20.15 EUROSPORT2 WOLFSBURG - BAYERN MÜNCHEN
NÉMET BAJNOKSÁG
20.25 DIGISPORT1 PSG - RENNES
FRANCIA BAJNOKSÁG
2015.01.31., SZOMBAT
09.45 EUROSPORT2 DÉL-KOREA - AUSZTRÁLIA
ÁZSIA KUPA, DÖNTŐ
13.40 DIGISPORT1 HULL CITY - NEWCASTLE
ANGOL BAJNOKSÁG
15.45 DIGISPORT1 MANCHESTER UNITED - LEICESTER CITY
ANGOL BAJNOKSÁG
15.45 SPORT2 REAL MADRID - REAL SOCIEDAD
SPANYOL BAJNOKSÁG
16.25 DIGISPORT2 MARSEILLE - EVIAN
FRANCIA BAJNOKSÁG
16.45 EUROSPORT KONGÓ - KONGÓI DK
AFRIKA KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
18.00 SPORTKLUB GENOA - FIORENTINA
OLASZ BAJNOKSÁG
18.00 SPORT2 EIBAR - ATLETICO MADRID
SPANYOL BAJNOKSÁG
18.10 DIGISPORT1 CHELSEA - MANCHESTER CITY
ANGOL BAJNOKSÁG
18.30 EUROSPORT2 LEVERKUSEN - DORTMUND
NÉMET BAJNOKSÁG
19.45 EUROSPORT TUNÉZIA - EGYENLÍTŐI GUINEA
AFRIKA KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
20.00 SPORT2 GRANADA - ELCHE
SPANYOL BAJNOKSÁG
20.40 DIGISPORT1 AS ROMA - EMPOLI
OLASZ BAJNOKSÁG
2015.02.01., VASÁRNAP
12.25 DIGISPORT1 SASSUOLO - INTER
OLASZ BAJNOKSÁG
14.25 DIGISPORT2 ARSENAL - ASTON VILLA
ANGOL BAJNOKSÁG
14.30 SPORT1 VITESSE - AJAX
HOLLANDIA
14.55 DIGISPORT1 UDINESE - JUVENTUS
OLASZ BAJNOKSÁG
14.55 SPORTKLUB CHIEVO - NAPOLI
OLASZ BAJNOKSÁG
15.15 EUROSPORT2 WERDER - HERTHA
NÉMET BAJNOKSÁG
16.45 EUROSPORT GHÁNA - GUINEA
AFRIKA KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
16.55 DIGISPORT2 SOUTHAMPTON - SWANSEA
ANGOL BAJNOKSÁG
17.30 EUROSPORT2 AUGSBURG - HOFFENHEIM
NÉMET BAJNOKSÁG
19.00 SPORT1 SEVILLA - ESPANYOL
SPANYOL BAJNOKSÁG
19.45 EUROSPORT ELEFÁNTCSONTPART - ALGÉRIA
AFRIKA KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
20.40 DIGISPORT1 AC MILAN - PARMA
OLASZ BAJNOKSÁG
20.55 DIGISPORT2 MONACO - LYON
FRANCIA BAJNOKSÁG
21.00 SPORT1 BARCELONA - VILLARREAL
SPANYOL BAJNOKSÁG

 A műsorváltoztatás jogát a tv-adók fenntartják..