TV-műsor - Élő foci a tv-ben

ÉLŐ közvetítések műsora a tv-ben

 

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap

 

 

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK

2014.04.14., HÉTFŐ

16.15 EUROSPORT IFJÚSÁGI LIGA
20.15 EUROSPORT2 DYNAMO DRESDEN - 1860 MÜNCHEN
NÉMET MÁSODOSZTÁLY
20.25 SPORTKLUB DIJON - METZ
FRANCIA MÁSODOSZTÁLY
20.40 DIGISPORT1 UDINESE - JUVENTUS
OLASZ BAJNOKSÁG
2014.04.15., KEDD
17.45 SPORT1 DEBRECEN - DIÓSGYŐR
MAGYAR KUPA, ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.15 EUROSPORT NÉMETORSZÁG - OLASZORSZÁG
U20-AS BARÁTSÁGOS MÉRKŐZÉS
20.15 SPORT1 DORTMUND - WOLFSBURG
NÉMET KUPA, ELŐDÖNTŐ
20.40 DIGISPORT1 ARSENAL - WEST HAM
ANGOL BAJNOKSÁG
2014.04.16., SZERDA
17.45 SPORT1 MTK - ÚJPEST
MAGYAR KUPA, ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
17.45 EUROSPORT NÉMETORSZÁG - BELGIUM
U19-ES BARÁTSÁGOS MÉRKŐZÉS
20.15 SPORT1 BAYERN MÜNCHEN - KAISERSLAUTERN
NÉMET KUPA, ELŐDÖNTŐ
20.40 DIGISPORT2 MAN CITY - SUNDERLAND
ANGOL BAJNOKSÁG
21.00 DIGISPORT1 REAL MADRID - BARCELONA
SPANYOL KIRÁLY KUPA, DÖNTŐ
2014.04.17., CSÜTÖRTÖK
20.30 EUROSPORT2 FRANKFURT - HANNOVER
NÉMET BAJNOKSÁG
2014.04.18., PÉNTEK
19.00 DUNATV PUSKÁS AKADÉMIA - PÉCS
NB1, 25. FORDULÓ
20.25 DIGISPORT1 ST-ETIENNE - RENNES
FRANCIA BAJNOKSÁG
20.30 SPORT2 ATLETICO MADRID - ELCHE
SPANYOL BAJNOKSÁG, 34. FORDULÓ
2014.04.19., SZOMBAT
13.40 DIGISPORT1 TOTTENHAM - FULHAM
ANGOL BAJNOKSÁG
13.45 SPORT2 MOTHERWELL - CELTIC
SKÓCIA, 34. FORDULÓ
13.55 M1 PÁPA - GYŐR
NB1, 25. FORDULÓ
14.30 SPORTKLUB MILAN - LIVORNO
OLASZ BAJNOKSÁG
15.30 EUROSPORT2 DORTMUND - MAINZ
NÉMET BAJNOKSÁG
15.45 SPORT1 PAKS - DVSC
NB1, 25. FORDULÓ
16.00 SPORT2 OSASUNA - VALENCIA
SPANYOL BAJNOKSÁG, 34. FORDULÓ
18.00 SPORT1 ÚJPEST - VIDEOTON
NB1, 25. FORDULÓ
18.00 SPORT2 BARCELONA B - GIRONA
SPANYOL MÁSODOSZTÁLY
18.25 DIGISPORT2 HULL CITY - ARSENAL
ANGOL BAJNOKSÁG
18.30 DIGISPORT1 JUVENTUS - BOLOGNA
OLASZ BAJNOKSÁG
18.30 EUROSPORT2 HAMBURG - WOLFSBURG
NÉMET BAJNOKSÁG
20.00 SPORT1 KAPOSVÁR - HALADÁS
NB1, 25. FORDULÓ
20.30 SPORTKLUB LYON - PSG
FRANCIA LIGAKUPA, DÖNTŐ
20.55 DIGISPORT1 FIORENTINA - ROMA
OLASZ BAJNOKSÁG
2014.04.20., VASÁRNAP
12.55 DIGISPORT1 NORWICH - LIVERPOOL
ANGOL BAJNOKSÁG
13.45 SPORTKLUB MONACO - NICE
FRANCIA BAJNOKSÁG
15.00 DIGISPORT1 CHELSEA - SUNDERLAND
ANGOL BAJNOKSÁG
15.30 EUROSPORT2 NÜRNBERG - LEVERKUSEN
NÉMET BAJNOKSÁG
16.25 M1 HONVÉD - FERENCVÁROS
NB1, 25. FORDULÓ
17.05 DIGISPORT1 EVERTON - MAN UNITED
ANGOL BAJNOKSÁG
17.30 EUROSPORT2 STUTTGART - SCHALKE
NÉMET BAJNOKSÁG
18.15 SPORT2 MEZŐKÖVESD - DIÓSGYŐR
NB1, 25. FORDULÓ
19.00 SPORT1 SEVILLA - GRANADA
SPANYOL BAJNOKSÁG, 34. FORDULÓ
20.55 DIGISPORT1 MARSEILLE - LILLE
FRANCIA BAJNOKSÁG
21.00 SPORT1 BARCELONA - ATHLETIC BILBAO
SPANYOL BAJNOKSÁG, 34. FORDULÓ

 A műsorváltoztatás jogát a tv-adók fenntartják..

Hirdetés