TV-műsor - Élő foci a tv-ben a jövő héten

ˆhirdetés

ÉLŐ közvetítések műsora a tv-ben - következő hét

 

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap

 

Vissza az előző heti foci műsorra

 

Ha újabb mérkőzés közvetítése derül ki, frissül a lista

A jövő heti élő foci mérkőzés közvetítésének tv-műsorrendje

 

A jövő héten várható élő közvetítések a tv-ben

2023.01.30., HÉTFŐ
20.30 SPORT1 UDINESE - VERONA
OLASZ FOCI, SERIE A
20.45 SPÍLER1 DERBY COUNTY - WEST HAM UNITED
ANGOL FOCI, FA KUPA
20.55 SPÍLER2 VILLARREAL - RAYO VALLECANO
SPANYOL FOCI, LA LIGA

 

2023.01.31., KEDD
18.00 SPORT2 PADERBORN - STUTTGART
NÉMET KUPA, NYOLCADDÖNTŐ
20.45 SPORT1 INTER - ATALANTA
OLASZ KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
20.45 SPORT2 UNION BERLIN - WOLFSBURG
NÉMET KUPA, NYOLCADDÖNTŐ
21.00 ARENA4 NEWCASTLE - SOUTHAMPTON
ANGOL LIGAKUPA, ELŐDÖNTŐ

 

2023.02.01., SZERDA
17.45 SPORT1 LEIPZIG - HOFFENHEIM
NÉMET KUPA, NYOLCADDÖNTŐ
18.15 M4 SPORT PAKS - FERENCVÁROS
NB1
19.00 MATCH4 NANTES - MARSEILLE
FRANCIA FOCI, LIGUE1
20.30 SPORT1 MAINZ - BAYERN MÜNCHEN
NÉMET KUPA, NYOLCADDÖNTŐ
20.55 SPÍLER2 BETIS - BARCELONA
SPANYOL FOCI, LA LIGA
21.00 ARENA4 MANCHESTER UNITED - NOTTINGHAM FOREST
ANGOL LIGAKUPA, ELŐDÖNTŐ
21.00 SPORT2 ROMA - CREMONESE
OLASZ KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
21.00 MATCH4 MONTPELLIER - PSG
FRANCIA FOCI, LIGUE1

 

2023.02.02., CSÜTÖRTÖK
20.55 SPÍLER2 REAL MADRID - VALENCIA
SPANYOL FOCI, LA LIGA
21.00 SPORT2 JUVENTUS - LAZIO
OLASZ KUPA, NEGYEDDÖNTŐ

 

2023.02.03., PÉNTEK
20.00 M4 SPORT PUSKÁS AKADÉMIA - VASAS
NB1
20.30 ARENA4 AUGSBURG - LEVERKUSEN
NÉMET FOCI, BUNDESLIGA
20.55 SPÍLER2 ATHLETIC BILBAO - CADIZ
SPANYOL FOCI, LA LIGA

 

2023.02.04., SZOMBAT
13.25 SPÍLER1 EVERTON - ARSENAL
ANGOL FOCI, PREMIER LEAGUE
13.55 SPÍLER2 ESPANYOL - OSASUNA
SPANYOL FOCI, LA LIGA
14.30 M4 SPORT PAKS - KECSKEMÉT
NB1
15.00 SPORT2 CREMONESE - LECCE
OLASZ FOCI, SERIE A
15.55 SPÍLER1 MANCHESTER UNITED - CRYSTAL PALACE
ANGOL FOCI, PREMIER LEAGUE
16.10 SPÍLER2 ELCHE - VILLARREAL
SPANYOL FOCI, LA LIGA
17.00 M4 SPORT HONVÉD - KISVÁRDA
NB1
18.25 SPÍLER1 NEWCASTLE UNITED - WEST HAM UNITED
ANGOL FOCI, PREMIER LEAGUE
18.25 SPÍLER2 ATLETICO MADRID - GETAFE
SPANYOL FOCI, LA LIGA
19.30 M4 SPORT FEHÉRVÁR - DEBRECEN
NB1
20.45 SPORT2 SASSUOLO - ATALANTA
OLASZ FOCI, SERIE A
20.55 SPÍLER2 BETIS - CELTA VIGO
SPANYOL FOCI, LA LIGA

 

2023.02.05., VASÁRNAP
12.15 SPORT2 SPEZIA - NAPOLI
OLASZ FOCI, SERIE A
13.55 SPÍLER2 MALLORCA - REAL MADRID
SPANYOL FOCI, LA LIGA
14.45 SPORT2 TORINO - UDINESE
OLASZ FOCI, SERIE A
14.55 SPÍLER1 NOTTINGHAM FOREST - LEEDS UNITED
ANGOL FOCI, PREMIER LEAGUE
15.00 M4 SPORT ZALAEGERSZEG - MEZŐKÖVESD
NB1
16.10 SPÍLER2 GIRONA - VALENCIA
SPANYOL FOCI, LA LIGA
17.30 M4 SPORT FERENCVÁROS - ÚJPEST
NB1
17.30   TOTTENHAM - MAN CITY
ANGOL FOCI, PREMIER LEAGUE
17.45 SPORT2 FIORENTINA - BOLOGNA
OLASZ FOCI, SERIE A
18.25 SPÍLER2 REAL SOCIEDAD - VALLADOLID
SPANYOL FOCI, LA LIGA
20.00 SPORT2 INTER - MILAN
OLASZ FOCI, SERIE A
20.55 SPÍLER2 BARCELONA - SEVILLA
SPANYOL FOCI, LA LIGA

 

A műsorváltoztatás jogát a tv-adók fenntartják..

Vissza az előző heti foci műsorra