TV-műsor - Élő foci a tv-ben

ˆhirdetés

ÉLŐ közvetítések műsora a tv-ben

 

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap

Tovább a jövő heti élő foci közvetítésekre

 

A héten várható élő közvetítések a tv-ben

 

2020.09.14., HÉTFŐ

18.30 SPORT1 DYNAMO DRESDEN - HAMBURG
NÉMET KUPA, 1. FORDULÓ
18.55 DIGISPORT1 SHEFFIELD UNITED - WOLVES
ANGOL FOCI
19.00 SPORT2 HATAYSPOR - BASAKSEHIR
TÖRÖK FOCI, 1. FORDULÓ
20.30 SPÍLER1 BRIGHTON - CHELSEA
ANGOL FOCI
20.30 SPORT1 DUISBURG - DORTMUND
NÉMET KUPA, 1. FORDULÓ
2020.09.15., KEDD
19.00 SPORT1 DINAMO KIJEV - AZ ALKMAAR
BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ
20.30 SPORT2 GENT - RAPID WIEN
BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ
20.40 DIGISPORT1 BURTON ALBION - ASTON VILLA
ANGLIA, LIGAKUPA
20.55 DIGISPORT2 MONTPELLIER - LYON
FRANCIA FOCI
2020.09.16., SZERDA
16.15 M4 SPORT KAPOSVÁR - DEBRECEN
NB2
17.00 SPORT1 OMONIA NICOSIA - CRVENA ZVEZDA
BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ
18.30 M4 SPORT FERENCVÁROS - DINAMO ZAGREB
BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ
18.55 DIGISPORT2 WEST BROM - HARROGATE TOWN
ANGLIA, LIGAKUPA
19.00 SPORT2 HAMMARBY - LECH POZNAN
BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ, 3. FORDULÓ
20.55 DIGISPORT1 PSG - METZ
FRANCIA FOCI
21.10 DIGISPORT2 EVERTON - SALFORD CITY
ANGLIA, LIGAKUPA
2020.09.17., CSÜTÖRTÖK
16.00 SPORT2 TUETA DURRES - GRANADA
EURÓPA LIGA SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
18.00 SPORT2 LOKOMOTIV PLOVDIV - TOTTENHAM
EURÓPA LIGA SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
18.30 M4 SPORT HIBERNIANS - FEHÉRVÁR
EURÓPA LIGA SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
20.00 SPORT2 SHAMROCK ROVERS - MILAN
EURÓPA LIGA SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
20.30 M4 SPORT HONVÉD - MALMÖ
EURÓPA LIGA SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
20.40 DIGISPORT2 BRIGHTON - PORTSMOUTH
ANGLIA, LIGAKUPA
20.55 DIGISPORT1 MARSEILLE - ST.ÉTIENNE
FRANCIA FOCI
2020.09.18., PÉNTEK
18.30 SPORT1 HAMBURG - DÜSSELDORF
NÉMET FOCI, MÁSODOSZTÁLY, 1.F.
20.00 M4 SPORT SC SOPRON - BVSC
MAGYAR KUPA, 6.F.
20.30 SPORT1 BAYERN MÜNCHEN - SCHALKE
NÉMET FOCI, 1. FORDULÓ
20.55 DIGISPORT1 LYON - NIMES
FRANCIA FOCI
2020.09.19., SZOMBAT
13.00 M4 SPORT RÁCKEVE - FERENCVÁROS
MAGYAR KUPA, 6.F.
13.25 DIGISPORT1 EVERTON - WEST BROM
ANGOL FOCI
15.00 M4 SPORT BALASSAGYARMAT - DIÓSGYŐR
MAGYAR KUPA, 6.F.
15.30 SPORT2 STUTTGART - FREIBURG
NÉMET FOCI, 1. FORDULÓ
15.45 SPÍLER2 VILLARREAL - EIBAR
SPANYOL FOCI
15.55 SPÍLER1 LEEDS - FULHAM
ANGOL FOCI
16.55 DIGISPORT3 LENS - BORDEAUX
FRANCIA FOCI
17.00 ARÉNA4 SALZBURG - ALTACH
OSZTRÁK FOCI
17.55 DIGISPORT2 FIORENTINA - TORINO
OLASZ FOCI
18.10 DIGISPORT1 MANCHESTER UNITED - CRYSTAL PALACE
ANGOL FOCI
18.10 SPÍLER2 GETAFE - OSASUNA
SPANYOL FOCI
18.30 SPORT2 DORTMUND - MÖNCHENGLADBACH
NÉMET FOCI, 1. FORDULÓ
20.00 M4 SPORT PÁPA - GYŐR
MAGYAR KUPA, 6.F.
20.40 DIGISPORT1 ARSENAL - WEST HAM
ANGOL FOCI
20.40 DIGISPORT2 VERONA - AS ROMA
OLASZ FOCI
20.45 SPÍLER2 CELTA VIGO - VALENCIA
SPANYOL FOCI
2020.09.20., VASÁRNAP
12.25 DIGISPORT1 PARMA - NAPOLI
OLASZ FOCI
12.30 M4 SPORT TISZAÚJVÁROS - HONVÉD
MAGYAR KUPA, 6.F.
12.55 SPÍLER1 SOUTHAMPTON - TOTTENHAM
ANGOL FOCI
12.55 DIGISPORT2 NICE - PSG
FRANCIA FOCI
14.55 DIGISPORT1 NEWCASTLE - BRIGHTON
ANGOL FOCI
15.00 M4 SPORT TISZAFÖLDVÁR - FEHÉRVÁR
MAGYAR KUPA, 6.F.
15.00 DIGISPORT2 GENOA - CROTONE
OLASZ FOCI
15.30 SPORT2 LEIPZIG - MAINZ
NÉMET FOCI, 1. FORDULÓ
15.55 SPÍLER2 HUESCA - CÁDIZ
SPANYOL FOCI
16.45 SPÍLER1 CHELSEA - LIVERPOOL
ANGOL FOCI
17.00 DIGISPORT2 NANTES - ST.ÉTIENNE
FRANCIA FOCI
17.55 DIGISPORT1 SASSUOLO - CAGLIARI
OLASZ FOCI
18.00 SPORT2 WOLFSBURG - LEVERKUSEN
NÉMET FOCI, 1. FORDULÓ
18.25 SPÍLER2 BETIS - VALLADOLID
SPANYOL FOCI
19.55 DIGISPORT2 LEICESTER - BURNLEY
ANGOL FOCI
20.25 DIGISPORT1 JUVENTUS - SAMPDORIA
OLASZ FOCI
20.40 SPÍLER2 REAL SOCIEDAD - REAL MADRID
SPANYOL FOCI
20.55 DIGISPORT3 MARSEILLE - LILLE
FRANCIA FOCI

 

A műsorváltoztatás jogát a tv-adók fenntartják..

 

Tovább a jövő heti élő foci közvetítésekre

ˆhirdetés