Oduamadi 10, 26, 76
J.Tehau 68 (öngól)
  piros lap

0:1 - Az 5. percben egy megpattanó lövés után kötött ki a hálóban a labda.

0:2 - A 10. percben a tizenhatos előterében szerzett labdát a nigériai válogatott, majd szép csel után 11 méterről helyezett Oduamadi a hálóba.

0:3 - A 26. percben egy balról belőtt labdát ejtett ki a kezéből Samin, az ajándékra meg Oduamadi csapott le és lőtt a hálóba.

1:3 - Az 54. percben a szögletből betekert labdát fejelte éles szögből a kapuba Jonathan Tehau

1:4 - A 68. percben rosszul ért a labdába Jonathan Tehau és így a saját kapujában kötött ki a labda

1:5 - A 76. percben Oduamadinak a jobbról középre belőtt labdát már csak az üres kapuba kellett passzolnia. Ez volt a harmadik gólja a mérkőzésen a támadónak.

1:6 - A 80. percben igen nagy kavarodás alakult ki a tizenhatoson belül, végül Echiejile csapott le a labdára és lőtt a jobb alsóba.

TAHITI: Samin - Alvin Tehau, Vahirua, Ludivion, Caroine, Bourebare, Vallar, Chong Hue, Aitamai, Jonathan Tehau, Simon

NIGÉRIA: Enyeama - Oboabona, Echiejile, Ambrose, Musa, Obi Mikel, Ogude, Ujah, Mba, Oduamadi, Omeruo