Nigéria - Spanyolország 0:3

A spanyolok ritka unalmas mérkőzésen nyertek Nigéria ellen. Nigéria rengeteg helyzetet hagyott ki...

piros lap

A spanyolok gyorsan vezetést szereztek és ennek tudatában már nem erőltették a támadásokat. Nigéria próbálkozott, de rengeteg helyzetet hagytak ki. A második félidőben pályára lépett Fernando Torres is, ami jót tett a spanyolok támadó játékának. A világbajnok mind a három mérkőzését megnyerve jutott tovább a csoportból, Nigéria a harmadik helyen esett ki.

0:1 - A 3. percben gyors támadással jutott el Spanyolország a félpályától a tizenhatosig, Alba átvette a labdát, becselezte magát lövő helyzetig, szerencsével maradt nála a labda, és a kapuba talált

0:2 - A 62. percben Pedro balról tekert középre, a csereként pályára lépő Fernando Torres meg az ötösről előre vetődve fejelt a hálóba

0:3 - A 88. percben Alba kapott nagyszerű labdát, végigvágtázva a nigériai térfélen, kicselezve a kapust lőtt a hálóba

NIGÉRIA: Enyeama - Oboabona, Echiejile, Ambrose, Musa, Ideye, Akpala, Obi Mikel, Ogude, Mba, Omeruo

SPANYOLORSZÁG: Valdes - Piqué, Iniesta, Xavi, Fabregas, Pedro, Soldado, Sergio Ramos, Busquets, Arbeloa, Jordi Alba