James Trafford, az egyik legtehetségesebb angol kapus visszatér a Manchester Cityhez

A Manchester City visszaigazolta saját nevelésű kapusát. Óriási jövő előtt áll James Trafford

 

A Manchester City szerződtette James Traffordot a Burnleytől. A 22 éves kapusért 27 millió fontot fizetnek.

 

A játékos 12 éves korában került a Manchester City utánpótlásába, 2021-ig szerepelt a City akadémiáján, majd előbb kölcsönben az Accrington Stanley csapatában védett, utána jött a Bolton Wanderers, 2023 óta pedig a Burnley.

A beszámolók alapján a Manchester City a szerződésében szereplő visszavásárlási opciót aktiválta. És egyértelműen lehetőséget fog kapni azért, hogy harcba szálljon Edersonnal a kezdőkapus posztért.

"Nagyszerű pillanat a számomra" - mondta James Trafford az átigazolásról.

"Amikor elmentem innen, mindig hittem abban, hogy egy nap visszatérek, és azért dolgoztam, hogy elérjem ezt."

A klub részéről Hugo Viana sportigazgató is méltatta a játékost, kiemelte, hisznek benne, hogy igazán sikeres pályafutása lesz a Cityben, és az angol válogatott egyik legjobb kapusaként is.