A Como leigazolta a Manchester City középpályását

Maximo Perrone végleg a Como játékosa lett, az olasz klub leigazolta az argentin középpályást

 

A Manchester City hivatalosan bejelentette, megállapodtak az átigazolásról, és a legjobbakat kívánják játékosuknak a jövőben.

 

A Como szerződtette Maximo Perronét. Az olaszok 15 millió eurót fizetnek a 22 éves argentin középpályásért.

Perrone 2022-ben érkezett a Cityhez a Velez Sarsfieldtől, abban az idényben kétszer is pályára lépett a klub színeiben. Majd a következő szezonban a Las Palmasnál játszott kölcsönben. Az utóbbi szezont pedig már a Como csapatánál töltötte. A teljesítményével annyira elégedettek voltak, hogy végül megvásárolták a játékjogát. A védekező középpályás 26 mérkőzésen lépett pályára. Három gólpasszt adott, részese volt annak, hogy a Como a bajnokság 10. helyén zárta az idényt.

Továbbértékesítés esetén a City 30%-os részesedést kap