Nyert a magyar válogatott az észtek ellen

Felkészülési mérkőzésen nyert a magyar válogatott az észtek ellen

Marco Rossi 50. válogatott mérkőzésén nyert a magyar válogatott. Ádám Martin első válogatottbeli gólját szerezte, ami végül győzelmet ért.

A 37. percben Vécsei indításából lépett ki a jobb oldalon Bolla és lőtt rövid felsőbe, de a videóbíró szerint egy leheletnyit lesről indult, így maradt a gólnélküli állás, de nem sokáig. A 41. percben szöglet után szerzett vezetést a magyar válogatott.

Szoboszlai szögletéből Kalmár lőtt kapásból a kapu felé tizennyolc méterről. A labda mellé ment volna, viszont az ötös bal oldalán Ádám tette bele a fejét, a labda pedig a kapu jobb oldalában kötött ki. (1-0)

A 69. percben a kapura törő Kerkezt érték utol az ötösnél, a videóbíró büntetőt ítélt. Kő, papír, olló alapján Sallai és nem Szoboszlai végezhette el a büntetőt. A 71. percben a kapus jobbra vetődött, a labda sem ment eléggé szélre, így maradt az egygólos vezetés.

2023.03.23., CSÜTÖRTÖK 19:30