Európa Liga 2022/23 Rájátszás menetrend, eredmények, gólszerzők

Európa Liga 2022/23 Rájátszás menetrend, eredmények, gólszerzők

 

Az Európa Liga play-off köréből nyolc csapat jut tovább a nyolcaddöntőbe, ahol az EL-csoportelsők, köztük a Ferencváros is, várják az ellenfelüket. A rájátszás slágermérkőzésének a Barcelona - Manchester United találkozó tűnik. A továbbjutás két mérkőzés alapján dől el. Az Európa Liga döntőjét Budapesten rendezik.

 

EURÓPA LIGA 2022/23

RÁJÁTSZÁS

EREDMÉNYEK, GÓLSZERZŐK

 

ELSŐ MÉRKŐZÉSEK

 

2023.02.16., CSÜTÖRTÖK     KEZDÉS
BARCELONA - MAN UNITED 18:45
SAHTAR - RENNES 18:45
AJAX - UNION BERLIN 18:45
SALZBURG - ROMA 18:45
JUVENTUS - NANTES 21:00
SPORTING - MIDTJYLLAND 21:00
LEVERKUSEN - MONACO 21:00
SEVILLA - PSV 21:00

 

VISSZAVÁGÓK

2023.02.23., CSÜTÖRTÖK     KEZDÉS
NANTES - JUVENTUS 18:45
MIDTJYLLAND - SPORTING CP 18:45
MONACO - LEVERKUSEN 18:45
PSV - SEVILLA 18:45
MAN UNITED - BARCELONA 21:00
RENNES - SAHTAR 21:00
UNION BERLIN - AJAX 21:00
ROMA - SALZBURG 21:00

 

EURÓPA LIGA TABELLÁK, EREDMÉNYEK