Angol ligakupa 2022/23 Harmadik forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

Angol ligakupa 2022/23 Harmadik forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

 

ANGLIA

LIGAKUPA 2022/23

HARMADIK FORDULÓ

MENETREND, EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

 

2022.11.08., KEDD     KEZDÉS
BOURNEMOUTH
Lowe 7
Stanislas 47
Marcondes 78
Anthony 82
4-1 EVERTON
Gray 67
20:45
BRENTFORD
Toney 3
1-1 GILLINGHAM
Mandron 75
büntetőkkel: 5-6
20:45
BRISTOL CITY
Conway 80
1-3 LINCOLN CITY
Virtue 6
House 15
O'Connor 49
20:45
BURNLEY
Barnes 24
Zaroury 79, 90
3-1 CRAWLEY TOWN
Telford 22
20:45
LEICESTER CITY
Justin 44
Vardy 70, 82
3-0 NEWPORT COUNTY 20:45
MILTON
O'Hora 18
Dennis 51
2-0 MORECAMBE 20:45
STEVENAGE
Norris 22 (11-es)
1-1 CHARLTON ATHLETIC
Aneke 87
büntetőkkel: 4-5
20:45

 

2022.11.09., SZERDA     KEZDÉS
ARSENAL
Nketiah 20
1-3 BRIGHTON
Welbeck 27
Mitoma 58
Lamptey 71
20:45
NEWCASTLE
büntetőkkel: 3-2
0-0 CRYSTAL PALACE 20:45
NOTTINGHAM
Renan Lodi 50
Lingard 57
piros: Mangala 75
2-0 TOTTENHAM 20:45
SOUTHAMPTON
Ward-Prowse 45+2 (11-es)
büntetőkkel: 6-5
1-1 SHEFFIELD WEDNESDAY
Windass 24
20:45
WEST HAM
Fornals 38
Antonio 78
2-2 BLACKBURN
Vale 6
Bereton 88
büntetőkkel: 9-10
20:45
WOLVES
B.Traoré 85
1-0 LEEDS 20:45
LIVERPOOL
büntetőkkel 3-2
0-0 DERBY 21:00
MAN CITY
Mahrez 53
Alvarez 58
2-0 CHELSEA 21:00

 

2022.11.10., CSÜTÖRTÖK     KEZDÉS
MAN UNITED
Martial 49
Rashford 67
Fernandes 78
McTominay 90+1
4-2 ASTON VILLA
Watkins 48
Dalot 61 (ög)
21:00