Anglia, Premier League 2022/23 - 16. forduló, menetrend, eredmények és gólszerzők

Anglia, Premier League 2022/23 - 16. forduló, menetrend, eredmények és gólszerzők

 

 

ANGLIA

PREMIER LEAGUE, 2022/23

16. forduló

Premier League Tabella

MENETREND, EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

 

2022.11.12., SZOMBAT     KEZDÉS
MAN CITY
Foden 45+1
1-2 BRENTFORD
Toney 16, 90+8
13:30
BOURNEMOUTH
Tavernier 18
Moore 25
Anthony 69
3-0 EVERTON 16:00
LIVERPOOL
Firmino 6
D.Núnez 21, 42
3-1 SOUTHAMPTON
C.Adams 9
16:00
NOTTINGHAM
Gibbs-White 54
1-0 CRYSTAL PALACE 16:00
TOTTENHAM
Kane 25
Davies 51
Bentancur 81, 83
4-3 LEEDS
Summerville 10
Rodrigo 43, 76
piros: T.Adams 87
16:00
WEST HAM 0-2 LEICESTER
Maddison 8
Barnes 78
16:00
NEWCASTLE
Willock 67
1-0 CHELSEA 18:30
WOLVES 0-2 ARSENAL
Ödegaard 55, 75
20:45

 

2022.11.13., VASÁRNAP     KEZDÉS
BRIGHTON
Mac Allister 1
1-2 ASTON VILLA
Ings 20 (11-es), 54
15:00
FULHAM
Daniel James 61
1-2 MAN UNITED
Eriksen 14
Garnacho 90+3
17:30

 

Premier League Tabella