Magyar Kupa 2022/23 - 3. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

Magyar Kupa 2022/23 -  3. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

 

MAGYAR KUPA 2022/23

3. FORDULÓ

MENETREND

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

 

 

2022.09.17., SZOMBAT     KEZDÉS
MÁTÉSZALKA
Sárosi 8
1-6 ÚJPEST
Csongvai 21
Csoboth 24
Gouré 41
Burekovics 62
Ljujics 73
Varga Gy. 83 (11-es)
13:00
SZEGED 0-4 BÉKÉSCSABA
Lukács R. 27, 33, 90+1
Czékus 39
13:00
DOROG 0-2 HONVÉD
Lustyik 3 (ög)
Samperio 15
13:30
NAGYKANIZSA
Lőrincz B 11
Kovalovszki M. 23
Kondor K. 40, 73
Kovács Gy. 90+2
5-1 HATVAN
Kitl K. 65
13:30
BALASSAGYARMAT
Bartos J. 28 (11-es)
1-2 VASAS
Ihrig-Farkas 13
Novothny 86
15:00
KAPOSVÁR 0-2 ZTE
Mazinga 54, 65
15:00
BVSC 0-2 KISVÁRDA
Marcolini 26
Vida 29
15:00
SZEKSZÁRD 0-3 MEZŐKÖVESD
Besirovic 20
Lukic 52
Drazic 64
15:00
TISZAFÜRED 0-4 SIÓFOK
Nikházi 11
Farkas B. 49, 62
Dénes Cs. 90
15:00
BÖLCSKE
Rompos 87
1-2 BUDAFOK
Hajdók 3 (ög)
Beke 44
15:00
JÁSZBERÉNY
Szőllősi 47
1-2 DEAC
Korhut 16
Szabó L. 90+2
15:00
BALATONFÜRED
Lasz 17
Imre I. 49
Bene 78
3-0 KOMÁROM 15:00
MEZŐÖRS 0-4 FELSŐZSOLCA
Lippai G. 13
Agárdy N. 46
Varga B. 59
Moroncsik R. 71
15:00
ZALASZENTGRÓT
Horváth D. 50
Fábián K. 79
2-3 MONOR
Hulicsár M. 2
Agóts T. 49
Szabó Zs. 75
15:00
IVÁNCSA
Medgyes Z. 10 (ög)
Suszter L. 37, 52
3-2 GYIRMÓT
Nagy P. 68, 75
15:00
NAGYATÁD
Horváth Péter 22, 30, 45
Vrban Nikolas 38
Jerkovic Marko 60, 80, 81
7-0 DESZK 15:00
ESMTK
Lucz V. 70
1-0 SOROKSÁR 15:00
PÉCSVÁRAD 0-4 GYŐR
Óvári Zs. 3
Bencze M. 10
Szujó A. 64
Kovács K. 70
15:00
FÜZESGYARMAT
Popescu 90+2
1-2 MOSONMAGYARÓVÁR
Deák I. 12
Sajbán M. 105
15:00
CSÁKVÁR
Torvund 39
Alaxai 73
2-5 PUSKÁS AKADÉMIA
Zahedi 24 (11-es), 33
Slagveer 27
Colley 79, 88
16:00
DVTK 0-1 SZEGED
Kundrák 14
16:00
KOZÁRMISLENY 0-1 KAZINCBARCIKA
Nagy J. 86
17:00
AJKA
Doncsecz Levente 10, 29, 58
3-0 SZENTLŐRINC 17:00

 

2022.09.18., VASÁRNAP     KEZDÉS
PÉCS
piros: Kesztyűs 82
0-1 PAKS
Varga B. 63 (11-es)
13:00
DABAS 0-1 DVSC
Ferenczi J. 38
15:00
TISZAKÉCSKE 0-3 KECSKEMÉT
Pejovic 48
Tóth B. 67, 87
15:00
III.KER TVE
Opavszky 2
Elek B. 56
2-5 FEHÉRVÁR
Kodro 43
Dos Santos Tavares 59
Heister 63
Bumba 71
Makarenko 88
15:00
MONOSTORPÁLYI SE 0-2 NYÍREGYHÁZA
Szerető K. 63
Pantovic 74
15:00
NYERGESÚJFALU
Hajnal R. 53
1-0 SZOLNOK 15:00
PUTNOK
Nagy Zs. 36, 39
2-4 HALADÁS
Rácz B. 31
Doktorics Á. 42
Alban Taipi 58
Borvető Á. 82
15:00
BICSKE 0-2 FERENCVÁROS
Gojak 45+2
Vécsei 86
16:00
XV. KER. ISSIMO SE 0-8 MTK
Németh K. 8
Futács 17, 27
Szépe 23
Kovácsréti 48, 84
Zuigéber 52
Zsóri 72 (11-es)
18:00