Európa Liga 2022/23 - 2. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

Európa Liga 2022/23 - 2. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

 

 

EURÓPA LIGA 2022/23

2. FORDULÓ

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

EURÓPA LIGA TABELLA

 

2022.09.15., CSÜTÖRTÖK     KEZDÉS
MIDTJYLLAND
Paulinho 26
Kaba 30
Evander 52 (11-es)
Isaksen 67
Sviatchenko 72
5-1 LAZIO
Milinkovic-Savic 57
18:45
FEYENOORD
Jahanbakhsh 9, 41
Hancko 31
Pereira 34
Gimenez 66
Idrissi 78
6-0 STURM 18:45
SHERIFF 0-2 MAN UNITED
Sancho 17
Ronaldo 39 (11-es)
18:45
REAL SOCIEDAD
Guevara 30
Sörloth 80
2-1 OMONOIA
Bruno 72
18:45
OLYMPIACOS 0-3 FREIBURG
Höfler 5
Gregoritsch 25, 52
18:45
QARABAG
Owusu 60
Zoubir 65
Jankovic 72
3-0 NANTES 18:45
TRABZONSPOR
Hamsik 16
Trézégeut 58
2-1 CRVENA ZVEZDA
Nikolic 89
piros: Kangwa 63
18:45
MONACO 0-1 FERENCVÁROS
Vécsei 80
18:45
ARSENAL ELH PSV 21:00
BODÖ/GLIMT
Selnaes 54 (ög)
Vetlesen 58
2-1 ZÜRICH
Avdijaj 81
21:00
DINAMO KIJEV 0-1 AEK LARNACA
Gyurcsó 8
21:00
RENNES
Terrier 52
Majer 54
piros: H.Traore 83
2-2 FENERBAHCE
Írfan Can Kahveci 60
Enner Valencia 90+2 (11-es)
21:00
BETIS
Luiz Henrique 25
Joaquín 39
Canales 59
3-2 LUDOGORETS
Despodov 45+1
Rick 74
21:00
AS ROMA
Dybala 47
Pellegrini 49
Belotti 68
3-0 HJK
piros: Tenho 14
21:00
ST.GILLOISE
Burgess 17
Teuma 69
Boniface 71
3-2 MALMÖ
Ceesay 6
Kiese Thelin 57
21:00
BRAGA
Vitor Oliveira 77
1-0 UNION BERLIN 21:00

 

EURÓPA LIGA TABELLA