Bajnokok Ligája 2022/23 - 6. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

Bajnokok Ligája 2022/23 - 6. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

 

BAJNOKOK LIGÁJA 2022/23

6. FORDULÓ

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

BAJNOKOK LIGÁJA TABELLA

 

2022.11.01., KEDD     KEZDÉS
PORTO
Taremi 5
Eustaquio 24
2-1 ATLETICO
Marcano 90+5 (ög)
18.45
LEVERKUSEN 0-0 CLUB BRUGGE 18.45
LIVERPOOL
Salah 85
Núnez 90+8
2-0 NAPOLI 21.00
RANGERS
Tavernier 87 (11-es)
1-3 AJAX
Berghuis 4
Kudus 29
Francisco Conceicao 89
21.00
BAYERN
Pavard 32
Choupo-Moting 72
2-0 INTER 21.00
PLZEN
Chory 51 (11-es), 63
2-4 BARCELONA
Marcos Alonso 6
Ferran Torres 44, 54
Pablo Torre 75
21.00
SPORTING
Arthur Gomes 39
1-2 FRANKFURT
Kamada 62 (11-es)
Kolo Muani 72
21.00
MARSEILLE
Mbemba 45+2
1-2 TOTTENHAM
Lenglet 54
Höjbjerg 90+5
21.00

 

2021.11.02., SZERDA     KEZDÉS
REAL MADRID
Modric 6 (11-es)
Rodrygo 21 (11-es)
Asensio 51
Vini Jr. 61
Valverde 71
5-1 CELTIC
Jota 84
18.45
SHAKHTAR 0-4 LEIPZIG
Nkunku 10
André Silva 50
Szoboszlai 62
Bondar 68 (ög)
18.45
CHELSEA
Sterling 18
Zakaria 30
2-1 DINAMO ZAGREB
Petkovic 7
21.00
MILAN
Giroud 14, 57
Krunic 46
Junior Messias 90+1
4-0 SALZBURG 21.00
MAN CITY
Lewis 52
Alvarez 73
Mahrez 83
3-1 SEVILLA
Rafa Mir 31
21.00
KÖBENHAVN
Haraldsson 41
1-1 DORTMUND
T.Hazard 23
21.00
JUVENTUS
Bonucci 39
1-2 PSG
Mbappé 13
Nuno Mendes 69
21.00
MACCABI HAIFA
Chery 26 (11-es)
1-6 BENFICA
Goncalo Ramos 20
Musa 59
Grimaldo 69
Rafa Silva 73
Henrique Araujo 88
Joao Mario 90+2
21.00

 

BAJNOKOK LIGÁJA TABELLA