Real Madrid - Juventus 2-0 Benzema és Asensio gólok és madridi győzelem a Juve ellen

A Real Madrid kétgólos Juventus elleni győzelemmel zárta az amerikai felkészülési túráját

A Real Madrid Benzema és Asensio góljaival nyert a Juventus ellen, győzelemmel zárta a felkészülést, majd jöhet az európai szuperkupa döntő, és a bajnoki nyitány.

A 19. percben Vini Jr. harcolt ki büntetőt, Danilo lépett be rossz ütemben a brazil támadó elé. A büntetőt Karim Benzema értékesítette. Perin kapus érezte az irányt, de a labda a kapu jobb oldalában kötött ki.

A  69. percben Asensio is betalált. Gyors passzok után Eden Hazard került földre a tizenhatos előtt, de tovább ment a játék, a bal oldalon érkező Vallejo okosan nem a fejeket kereste, hanem laposan passzolt az ötösre érkező Asensio elé. A szintén csereként pályára lépő szélső higgadtan a kapuba lőtt.

A Real Madrid győzelme formába lendülő tendenciát mutat, hiszen az amerikai tornán előbb vereséget szenvedtek a Barcelonától, majd döntetlent játszottak a Club America ellen, végül Juventus győzelemmel és mezőnyfölénnyel zárták azt.

A Real Madrid az Eintracht Frankfurt elleni Európai Szuperkupa döntőre készül, majd utána indul az új idény a bajnokságban.

A Juventusnál a kezdőben kapott lehetőséget a védelembe érkező Bremer, és Angel Di María is, aki korábban játszott a Real Madridban is. Az újak közül Pogba továbbra is sérüléssel bajlódik, leghamarabb szeptemberben léphet pályára a francia középpályás.

2022.07.31., VASÁRNAP 04:10

REAL MADRID - JUVENTUS 2-0

G.: Benzema 19 (11-es), Asensio 69

Real Madrid - Juventus 2-0, videó