Arsenal: Elneny hosszabbított

Mohamed Elneny marad az Arsenal kötelékében, új szerződést írt alá

 

Az Arsenal bejelentette, megállapodtak a hosszabbításról Mohamed Elnenyvel. Az egyiptomi középpályás 2016 óta a klub játékosa.

 

Elneny a Baseltől érkezett az Arsenalhoz, eddig 147 mérkőzésen lépett pályára és 5 gól mellett 10 gólpasszt adott a társaknak. Ebben a szezonban csak 14 alkalommal kapott bizonyítási lehetőséget a bajnokságban, viszont az utóbbi hét mérkőzésen kezdőként tette ezt.

"Szeretem ezt a klubbot, és a család tagjának érzem magam" - mondta Elneny az Arsenal Mediának.

"Nagyon boldog, és nagyon izgatott vagyok a jövőt illetően."

"Mo nagyon fontos tagja a csapatnak. Végtelen energiát, lelkesedést és elkötelezettséget hoz a csapatba, mindenki szereti. Fontos játékos számunkra a pályán és azon kívül is. Igazi példakép a fiatalabb játékosaink számára, örülök, hogy marad." - mondta Mikel Arteta, az Arsenal menedzsere a 29 éves játékosról.