Európa Liga 2021/22 - 5. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

ˆhirdetés

Európa Liga 2021/22 - 5. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

 

EURÓPA LIGA 2021/22

5. FORDULÓ

 

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

EURÓPA LIGA TABELLA

2021.11.24., SZERDA     KEZDÉS
SZPARTAK MOSZKVA
A.Sobolev 3 (11-es), 28
2-1 NAPOLI
Elmas 64
16:30

 

2021.11.25., CSÜTÖRTÖK     KEZDÉS
LOKOMOTÍV MOSZKVA 0-3 LAZIO
Immobile 56 (11-es), 63 (11-es)
Pedro Rodriguez 87
18.45
GALATASARAY
Cicaldau 12
Caleta-Car 30 (ög)
Feghouli 64
Babel 83
4-2 MARSEILLE
Milik 69, 85
18.45
CRVENA ZVEZDA
Ivanic 57
1-0 LUDOGORETS 18.45
MIDTJYLLAND
Sviatchenko 2
Isaksen 48
Evander 90+3 (11-es)
3-2 BRAGA
Ricardo Horta 43
Galeno 85
18.45
BETIS
Tello 5
Canales 52
2-0 FERENCVÁROS 18.45
LEVERKUSEN
Andrich 16, 82
Diaby 87
3-2 CELTIC
Juranovic 40 (11-es)
Jota 56
18.45
RAPID WIEN 0-2 WEST HAM
Yarmolenko 40
Noble 45+2 (11-es)
18.45
DINAMO ZAGREB
Menalo 35
1-1 GENK
Ugbo 45+1
18.45
BRÖNDBY
Uhre 51
1-3 LYON
Cherki 57, 66
Slimani 76
21.00
RANGERS
Morelos 15, 49
2-0 SPARTA PRAHA 21.00
PSV
Carlos Vinicius 45 (11-es)
Bruma 56
2-0 STURM 21.00
MONACO
Volland 28
Fofana 38
piros: Fofana 89
2-1 REAL SOCIEDAD
Isak 35
21.00
LEICESTER CITY
Daka 11
Maddison 21
Ndidi 33
3-1 LEGIA
Mladenovic 26
21.00
OLYMPIACOS
Soares 90
1-0 FENERBAHCE 21.00
FRANKFURT
Kamada 13
Paciencia 90+4
2-2 ANTWERP
Nainggolan 33
Samatta 88
21.00

 

Elolvasok még egy cikket
ˆhirdetés