Európa Konferencia Liga 2021/22 - 5. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

ˆhirdetés

Európa Konferencia Liga 2021/22 - 5. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

 

EURÓPA KONFERENCIA LIGA 2021/22

5. FORDULÓ

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

EURÓPA KONFERENCIA LIGA TABELLA

 

2021.11.25., CSÜTÖRTÖK     KEZDÉS
FLORA
Miller 44
1-0 PARTIZAN 16.30
KAIRAT
Vágner Love 23
Hovhannisyan 56
piros: Vorogovskiy 90+3
2-3 BASEL
Cabral 45 (11-es)
Zhegrova 69
Kasami 73
16.30
HJK
Tanaka 48
1-0 ALASHKERT 18.45
SLAVIA PRAHA
Olayinka 12
Kuchta 66
2-2 FEYENOORD
Dessers 31, 90+3
piros: Til 36
18.45
MACCABI HAIFA 0-1 UNION BERLIN
Ryerson 66
18.45
SLOVAN BRATISLAVA 0-0 PAOK 18.45
LINCOLN RED IMPS 0-4 KÖBENHAVN
Johannesson 5
Lerager 7
Böving 63
Höjlund 73
18.45
RENNES
Laborde 9, 39, 69
3-3 VITESSE
Huisman 43
Buitink 75
Openda 90
18.45
MURA
Horvat 11
Marosa 90+4
2-1 TOTTENHAM
Kane 72
piros: Sessegnon 32
18.45
QARABAG
Psaltis 49 (ög)
Andrade 88
2-2 OMONIA NICOSIA
Duris 43 (11-es)
Jordi Gomez 90
piros: Kiko 66
18.45
MACCABI TEL-AVIV 0-1 LASK
Horvath 89
21.00
ANORTHOSIS
Christodoulopoulos 27
1-0 GENT 21.00
AS ROMA
Carles Perez 15
Zaniolo 33
Abraham 46, 75
4-0 ZORYA 21.00
BODÖ/GLIMT
Brunstad Fet 25
Botheim 85
2-0 CSZKA SZÓFIA 21.00
JABLONEC
Kratochvil 7
1-1 AZ ALKMAAR
Evjen 44
21.00
RANDERS
Kamara 68
Piesinger 76
2-1 CFR CLUJ
Deac 72
21.00

 

Elolvasok még egy cikket
ˆhirdetés