Bajnokok Ligája 2021/22 - 5. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

ˆhirdetés

Bajnokok Ligája 2021/22 - 5. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

 

BAJNOKOK LIGÁJA 2021/22

5. FORDULÓ

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

BAJNOKOK LIGÁJA TABELLA

 

2021.11.23., KEDD     KEZDÉS
DINAMO KIJEV
Harmash 70
1-2 BAYERN MÜNCHEN
Lewandowski 14
Coman 42
18.45
VILLARREAL 0-2 MANCHESTER UNITED
Cristiano Ronaldo 78
Jadon Sancho 90
18.45
BARCELONA 0-0 BENFICA 21.00
YOUNG BOYS
Siebatcheu 39
Sierro 80
Hefti 84
3-3 ATALANTA
Zapata 10
Palomino 51
Muriel 87
21.00
LILLE
J.David 31
1-0 SALZBURG 21.00
SEVILLA
Joan Jordán 12
Rafa Mir 90+7
2-0 WOLFSBURG 21.00
MALMÖ
Rieks 28
1-1 ZENIT
Rakitskity 90+2 (11-es)
piros: Chistyakov 86
21.00
CHELSEA
Chalobah 25
R.James 55
Hudson-Odoi 58
Werner 90+5
4-0 JUVENTUS 21.00

 

2021.11.24., SZERDA     KEZDÉS
BESIKTAS
Ghezzal 22 (11-es)
1-2 AJAX
Haller 54, 69
18.45
INTER
Dzeko 61, 67
2-0 SHAKHTAR 18.45
CLUB BRUGGE 0-5 LEIPZIG
Nkunku 12, 90+3
Forsberg 17 (11-es), 45+1
André Silva 26
21.00
MANCHESTER CITY
Sterling 63
Gabriel Jesus 76
2-1 PSG
Mbappé 50
21.00
ATLETICO MADRID 0-1 MILAN
Messias Junior 87
21.00
LIVERPOOL
Thiago Alcantara 52
Salah 70
2-0 PORTO 21.00
SPORTING CP
Pedro Goncalves 30, 39
Pedro Porro 81
3-1 DORTMUND
Malen 90+3
piros: Emre Can 74
21.00
SHERIFF 0-3 REAL MADRID
Alaba 30
Kroos 45+1
Benzema 55
21.00

 

Elolvasok még egy cikket
ˆhirdetés