Bajnokok Ligája 2021/22 - 4. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

ˆhirdetés

Bajnokok Ligája 2021/22 - 4. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

 

BAJNOKOK LIGÁJA 2021/22

4. FORDULÓ

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

BAJNOKOK LIGÁJA TABELLA

 

2021.11.02., KEDD     KEZDÉS
WOLFSBURG
Baku 3
Nmecha 60
2-1 SALZBURG
Wöber 30
18.45
MALMÖ 0-1 CHELSEA
Ziyech 56
18.45
DINAMO KIJEV 0-1 BARCELONA
Ansu Fati 70
21.00
BAYERN MÜNCHEN
Lewandowski 26, 61, 84
Gnabry 32
Sané 49
5-2 BENFICA
Morato 38
Nunez 74
21.00
VILLARREAL
Capoue 36
Danjuma 89
2-0 YOUNG BOYS 21.00
ATALANTA
Ilicic 12
Zapata 56
2-2 MANCHESTER UNITED
Ronaldo 45+1, 90+1
21.00
SEVILLA
Ocampos 15
1-2 LILLE
David 43 (11-es)
Ikoné 51
21.00
JUVENTUS
Dybala 11, 58 (11-es)
Chiesa 73
Morata 82
4-2 ZENIT
Bonucci 26 (ög)
Azmoun 90+2
21.00

 

2021.11.03., SZERDA     KEZDÉS
MILAN
Mbemba 61 (ög)
1-1 PORTO
Luis Diaz 6
18.45
REAL MADRID
Benzema 15, 61
2-1 SHAKHTAR
Fernando 39
18.45
MAN CITY
Foden 15
Mahrez 54
Sterling 72
Gabriel Jesus 90+2
4-1 CLUB BRUGGE
Stones 17 (ög)
21.00
LEIPZIG
Nkunku 8
Szoboszlai 90+2 (11-es)
2-2 PSG
Wijnaldum 21, 39
21.00
LIVERPOOL
Jota 13
Mané 21
2-0 ATLETICO MADRID
piros: Felipe 36
21.00
SPORTING CP
Pote 31 (11-es), 38
Paulinho 41
Pablo Sarabia 56
4-0 BESIKTAS
piros: Josef de Souza 90
21.00
DORTMUND
Reus 37 (11-es)
piros: Hummels 29
1-3 AJAX
Tadic 72
Haller 83
Klaassen 90+3
21.00
SHERIFF
Traore 90+2
1-3 INTER
Brozovic 54
Skriniar 66
Alexis Sánchez 82
21.00

 

Elolvasok még egy cikket
ˆhirdetés