Európa Liga 2021/22 - 3. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

ˆhirdetés

Európa Liga 2021/22 - 3. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

 

EURÓPA LIGA 2021/22

3. FORDULÓ

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

EURÓPA LIGA TABELLA

 

2021.10.19., KEDD     KEZDÉS
CELTIC
Furuhashi 57
Turnbull 81
2-0 FERENCVÁROS 16:30

 

2021.10.20., SZERDA     KEZDÉS
SZPARTAK MOSZKVA
Sobolev 11, 86
Larsson 44
3-4 LEICESTER CITY
Daka 45, 48, 54, 78
16:30

 

2021.10.21., CSÜTÖRTÖK     KEZDÉS
FENERBAHCE
Enner Valencia 20, 45 (11-es)
2-2 ANTWERP
Samatta 2
Gerkens 62
18.45
LUDOGORETS 0-1 BRAGA
Ricardo Horta 7
18.45
MIDTJYLLAND
Dyhr 78
1-1 CRVENA ZVEZDA
Ivanic 58
18.45
LAZIO 0-0 MARSEILLE 18.45
BETIS
Borja Iglesias 75 (11-es)
1-1 LEVERKUSEN
Andrich 82
18.45
RAPID WIEN
Grüll 9
Hofmann 34
2-1 DINAMO ZAGREB
Orsic 24
18.45
SPARTA PRAHA
Haraslin 4, 19
Krejci 90+6
3-4 LYON
Toko Ekambi 42, 88
Aouar 53
Paquetá 67
piros: Gusto 74
21.00
RANGERS
Balogun 18
Roofe 30
2-0 BRÖNDBY 21.00
PSV
Gakpo 59
1-2 MONACO
Boadu 19
Diop 89
21.00
STURM GRAZ
piros: Stankovic 87
0-1 REAL SOCIEDAD
Isak 68
21.00
NAPOLI
Insigne 76
Osimhen 80
Politano 90+5
3-0 LEGIA WARSZAWA 21.00
FRANKFURT
Borré 26 (11-es)
A.Toure 45+3
Kamada 59
3-1 OLYMPIAKOS
El-Arabi 30 (11-es)
21.00
LOKOMOTIV MOSZKVA 0-1 GALATASARAY
Aktürkoglu 82
21.00
WEST HAM UNITED
Dawson 45+1
Diop 57
Bowen 58
3-0 GENK 21.00

 

Elolvasok még egy cikket
ˆhirdetés