Európa Konferencia Liga 2021/22 - 3. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

ˆhirdetés

Európa Konferencia Liga 2021/22 - 3. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

 

EURÓPA KONFERENCIA LIGA 2021/22

3. FORDULÓ

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

EURÓPA KONFERENCIA LIGA TABELLA

 

2021.10.21., CSÜTÖRTÖK     KEZDÉS
HJK 0-5 MACCABI TEL-AVIV
Kanichowsky 28, 60
Perica 49 (11-es)
Saborit 87 (11-es)
Shamir 90+4
16.30
ANORTHOSIS
Deletic 25
Popovic 28
2-2 FLORA
Sappinen 38, 79
18.45
BODÖ/GLIMT
Botheim 8, 52
Berg 20
Solbakken 71, 80
Pellegrino 78
6-1 AS ROMA
Carles Perez 28
18.45
ALASHKERT 0-3 LASK
Hong Hyeon-seok 35
Goiginger 68
Michori 90+2
18.45
FEYENOORD
Jahanbakhsh 11
Linssen 29
Sinisterra 76
3-1 UNION BERLIN
Awoniyi 35
18.45
MACCABI HAIFA
Donyoh 24
1-0 SLAVIA PRAHA 18.45
KÖBENHAVN
Pep Biel 80
piros: Grabara 9
1-2 PAOK
Sidcley 19
Zivkovic 38
18.45
MURA
Lotric 20
1-2 RENNES
Guirassy 17 (11-es)
Laborde 41
18.45
VITESSE
Wittek 78
1-0 TOTTENHAM 18.45
QARABAG
Seydayev 79
Hüseynov 90+1
2-1 KAIRAT
Kanté 19 (11-es)
18.45
PARTIZAN 0-1 GENT
Kums 59
21.00
CSZKA SZÓFIA
piros: Vion 90+3
0-1 ZORYA
Sayyadmanesh 64
21.00
JABLONEC
Cavancara 35, 53
2-2 RANDERS
Odey 36, 90 (11-es)
21.00
CFR CLUJ 0-1 AZ ALKMAAR
Karlsson 18
21.00
SLOVAN BRATISLAVA
Green 46
Henty 84
2-0 LINCOLN RED IMPS 21.00
BASEL
Millar 19
A.Cabral 41 (11-es)
Zhegrova 88
3-1 OMONIA NICOSIA
Jordi Gómez 26 (11-es)
21.00

 

Elolvasok még egy cikket
ˆhirdetés