Bajnokok Ligája 2021/22 - 3. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

ˆhirdetés

Bajnokok Ligája 2021/22 - 3. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

 

BAJNOKOK LIGÁJA 2021/22

3. FORDULÓ

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

BAJNOKOK LIGÁJA TABELLA

 

2021.10.19., KEDD     KEZDÉS
CLUB BRUGGE
Vanaken 81
1-5 MANCHESTER CITY
Joao Cancelo 30
Mahrez 43 (11-es), 84
Walker 53
Palmer 67
18.45
BESIKTAS
Larin 24
1-4 SPORTING CP
Coates 15, 27
Pablo Sarabia 44 (11-es)
Paulinho 89
18.45
PSG
Mbappé 9
Messi 67, 74 (11-es)
3-2 LEIPZIG
André Silva 28
Mukiele 57
21.00
ATLETICO MADRID
Griezmann 20, 34
piros: Griezmann 52
2-3 LIVERPOOL
Salah 8, 78 (11-es)
Keita 13
21.00
PORTO
L.Diaz 65
1-0 MILAN 21.00
AJAX
Reus 11 (ög)
Blind 25
Antony 57
Haller 72
4-0 DORTMUND 21.00
SHAKHTAR DONETSK 0-5 REAL MADRID
Kryvtsov 37 (ög)
Vini Jr. 51, 56
Rodrygo 64
Benzema 90
21.00
INTER
Dzeko 34
Vidal 58
De Vrij 67
3-1 SHERIFF
Thill 52
21.00

 

2021.10.20., SZERDA     KEZDÉS
BARCELONA
Piqué 36
1-0 DINAMO KIJEV 18.45
SALZBURG
Adeyemi 3
Okafor 65, 77
3-1 WOLFSBURG
Nmecha 15
18.45
BENFICA 0-4 BAYERN MÜNCHEN
Sané 70, 84
Éverton 80 (ög)
Lewandowski 82
21.00
YOUNG BOYS
Elia 77
1-4 VILLARREAL
Yeremi Pino 6
Gerard Moreno 16
Alberto Moreno 88
Chukwueze 90+2
21.00
MANCHESTER UNITED
Rashford 53
Maguire 75
C.Ronaldo 81
3-2 ATALANTA
Pasalic 15
Demiral 28
21.00
LILLE 0-0 SEVILLA 21.00
CHELSEA
Christensen 9
Jorginho 21 (11-es), 57 (11-es)
Havertz 48
4-0 MALMÖ 21.00
ZENIT 0-1 JUVENTUS
Kulusevski 86
21.00

 

Elolvasok még egy cikket
ˆhirdetés