Európa Liga 2021/22 - 2. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

ˆhirdetés

Európa Liga 2021/22 - 2. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

 

EURÓPA LIGA 2021/22

2. FORDULÓ

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

EURÓPA LIGA TABELLA

 

2021.09.30., CSÜTÖRTÖK     KEZDÉS
SPARTA PRAHA
Hancko 29
1-0 RANGERS
piros: Kamara 74
18.45
LYON
Toko Ekambi 64, 71
Aouar 86
3-0 BRÖNDBY 18.45
STURM
Stankovic 55
1-4 PSV
Sangaré 32
Zahavi 51
Max 74
Vertessen 78
piros: Sangaré 89
18.45
REAL SOCIEDAD
Mikel Merino 53
1-1 MONACO
Disasi 16
18.45
LEGIA
Emreli 31
1-0 LEICESTER 18.45
NAPOLI
Elmas 1
Osimhen 90+4
piros: Mario Rui 30
2-3 SZPARTAK MOSZKVA
Promes 55, 90
Ignatov 80
piros: Caufriez 82
18.45
FENERBAHCE 0-3 OLYMPIACOS
Tiquinho Soares 6
Masouras 62, 68
18.45
ANTWERP 0-1 FRANKFURT
Goncalo Paciencia 90+1 (11-es)
18.45
MARSEILLE 0-0 GALATASARAY 21.00
LAZIO
Basic 13
Patric 38
2-0 LOK. MOSZKVA 21.00
BRAGA
Galeno 55 (11-es), 90
Ricardo Horta 62
3-1 MIDTJYLLAND
Evander 19 (11-es)
piros: Juninho 84
21.00
LUDOGORETS
piros: Cicinho 77
0-1 CRVENA ZVEZDA
Kanga 64
21.00
FERENCVÁROS
Uzuni 44
1-3 BETIS
Fekir 17
Wingo 76 (ög)
Tello 90+5
21.00
CELTIC 0-4 LEVERKUSEN
Hincapié 25
Wirtz 35
Alario 58 (11-es)
Adli 90+4
21.00
WEST HAM
Rice 29
Benrahma 90
2-0 RAPID WIEND 21.00
GENK
piros: Munoz 65
0-3 DINAMO ZAGREB
Ivanusec 10
Petkovic 45+3 (11-es), 67 (11-es)
21.00

 

Elolvasok még egy cikket
ˆhirdetés