Európa Liga 2021/22 - 1. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

ˆhirdetés

Európa Liga 2021/22 - 1. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

 

EURÓPA LIGA 2021/22

1. FORDULÓ

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

EURÓPA LIGA TABELLA

 

2021.09.15., SZERDA     KEZDÉS
SZPARTAK MOSZKVA 0-1 LEGIA WARSZAWA
Kastrati 90+1
16.30

 

2021.09.16., CSÜTÖRTÖK     KEZDÉS
MIDTJYLLAND
Isaksen 3
1-1 LUDOGORETS
Despodov 32
18.45
CRVENA ZVEZDA
Rodic 74
Katai 85 (11-es)
2-1 BRAGA
Galeno 76
18.45
GALATASARAY
Strakosha 66 (ög)
1-0 LAZIO 18.45
LOKOMOTIV MOSZKVA
Anjorin 89
piros: Tiknizyan 57
1-1 MARSEILLE
C.Ünder 59 (11-es)
18.45
LEVERKUSEN
Palacios 37
Wirtz 69
2-1 FERENCVÁROS
R.Mmaee 8
18.45
BETIS
Juan Miranda 32
Juanmi 34, 53
Borja Iglesias 50
4-3 CELTIC
Ajeti 13
Juranovic 27 (11-es)
Ralston 87
18.45
DINAMO ZAGREB 0-2 WEST HAM
Antonio 21
Rice 50
18.45
RAPID WIEN 0-1 GENK
Onuachu 90+2
18.45
RANGERS 0-2 LYON
Toko Ekambi 23
Tavernier 55 (ög)
21.00
BRÖNDBY 0-0 SPARTA PRAHA 21.00
PSV
Götze 31
Gakpo 54
2-2 REAL SOCIEDAD
Januzaj 33
Isak 39
21.00
MONACO
Diatta 66
1-0 STURM GRAZ 21.00
LEICESTER CITY
Ayozé Perez 9
Barnes 64
piros: Ndidi 90+3
2-2 NAPOLI
Osimhen 69, 87
21.00
OLYMPIAKOS
El-Arabi 52
Reabciuk 87
2-1 ANTWERP
Samatta 74
piros: Bataille 90
21.00
FRANKFURT
Lammers 41
1-1 FENERBAHCE
Özil 10
21.00

 

ˆhirdetés