Európa Konferencia Liga 2021/22 - 2. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

ˆhirdetés

Európa Konferencia Liga 2021/22 - 2. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

 

EURÓPA KONFERENCIA LIGA 2021/22

2. FORDULÓ

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

EURÓPA KONFERENCIA LIGA TABELLA

 

2021.09.30., CSÜTÖRTÖK     KEZDÉS
ALASHKERT
José Embaló 23
Glisic 90+3
piros: Grigoryan 35
2-4 HJK HELSINKI
Riku Riski 8
Valencic 57
Roope Riski 63
Olusanya 90+4
18.45
LASK
Horvath 10
1-1 M.TEL-AVIV
Shamir 87
18.45
PARTIZAN
Markovic 19, 42
2-0 FLORA 18.45
GENT
Korrea 28 (ög)
Kums 81
2-0 ANORTHOSIS 18.45
CSZKA SZÓFIA 0-0 BODÖ/GLIMT 18.45
ZORYA 0-3 AS ROMA
El Shaarawy 7
Smalling 66
Abraham 68
18.45
CFR CLUJ
Petrila 68
1-1 RANDERS
A.Kamara 40
18.45
AZ ALKMAAR
Gudmondsson 53
1-0 JABLONEC 18.45
UNION BERLIN
Voglsammer 33
Behrens 48
Awoniyi 76
3-0 M.HAIFA 21.00
FEYENOORD
Kökcü 13
Linssen 24
2-1 SLAVIA PRAHA
Holes 63
21.00
PAOK
Akpom 9
1-1 SLOVAN BRATISLAVA
Green 14
21.00
KÖBENHAVN
Diks 4
Wind 45+2 (11-es)
Stage 52
3-1 LINCOLN RED IMPS
Marco Rosa 33
21.00
VITESSE
Wittek 30
1-2 RENNES
Guirassy 54 (11-es)
Sulemana 70
piros: L.Badé 73
21.00
TOTTENHAM
Dele 4 (11-es)
Lo Celso 8
Kane 68, 77, 88
5-1 MURA
Kous 52
21.00
OMONIA
Lecjaks 40
1-4 QARABAG
Kady 52, 90
Seydayev 73
Medvedev 79 (11-es)
21.00
BASEL
Arthur Cabral 15
M.Lang 21, 39
Ndoye 49
4-2 KAIRAT
Kanté 65
Ricardo Alves 69 (11-es)
21.00

 

Elolvasok még egy cikket
ˆhirdetés