Európa Konferencia Liga 2021/22 - 1. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

ˆhirdetés

Európa Konferencia Liga 2021/22 - 1. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

 

EURÓPA KONFERENCIA LIGA 2021/22

1. FORDULÓ

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

EURÓPA KONFERENCIA LIGA TABELLA

 

2021.09.14., KEDD     KEZDÉS
MACCABI TEL-AVIV
Perica 13
Kanichowsky 32
Biton 45 (ög)
Hoez 72
4-1 ALASHKERT
José Embaló 17
16.30
MACCABI HAIFA 0-0 FEYENOORD 16.30

 

2021.09.16., CSÜTÖRTÖK     KEZDÉS
KAIRAT 0-0 OMONOIA NICOSIA 16.30
HJK 0-2 LASK
Maresic 15
Monschein 89
18.45
FLORA 0-1 GENT
Lemajic 54
18.45
SLAVIA PRAHA
Bah 18
Kuchta 84
Schranz 88
3-1 UNION BERLIN
Behrens 70
piros: Jaeckel 39
18.45
SLOVAN BRATISLAVA
Henty 21
1-3 KÖBENHAVN
Wind 18, 68 (11-es)
Stage 41
18.45
LINCOLN RED IMPS 0-2 PAOK
Akpom 45+1
Mitrita 56
18.45
RENNES
Tait 23
Laborde 71
2-2 TOTTENHAM
Badé 11 (ög)
Höjbjerg 76
18.45
MURA 0-2 VITESSE
Tronstad 30
Doekhi 69
18.45
QARABAG 0-0 BASEL 18.45
ANORTHOSIS 0-2 PARTIZAN
Menig 42
Ricardo Gomes 68
21.00
AS ROMA
Pellegrini 25, 62
El Shaarawy 38
Mancini 82
Abraham 84
5-1 CSZKA SZÓFIA
Carey 10
piros: Wildschut 80
21.00
BODÖ/GLIMT
Saltnes 48
Solbakken 49
Pellegrino 60
3-1 ZORYA
Gromov 90
21.00
JABLONEC
Pilar 52 (11-es)
1-0 CFR CLUJ
piros: Camora 50
21.00
RANDERS
Piesinger 27
Graves 68
2-2 AZ ALKMAAR
Clasie 24
Pavlidis 34
21.00

 

ˆhirdetés