Bajnokok Ligája 2021/22 - 2. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

ˆhirdetés

Bajnokok Ligája 2021/22 - 2. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

 

BAJNOKOK LIGÁJA 2021/22

2. FORDULÓ

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

BAJNOKOK LIGÁJA TABELLA

 

2021.09.28., KEDD     KEZDÉS
AJAX
Berghuis 17
Haller 43
2-0 BESIKTAS 18.45
SHAKHTAR 0-0 INTER 18.45
PSG
Gueye 8
Messi 74
2-0 MAN CITY 21.00
LEIPZIG
Nkunku 5
1-2 CLUB BRUGGE
Vanaken 22
Rits 41
21.00
PORTO
Taremi 75
1-5 LIVERPOOL
Salah 18, 60
Mané 45
Firmino 77, 81
21.00
MILAN
Rafael Leo 20
piros: Kessié 29
1-2 ATLETICO
Griezmann 84
Luis Suárez 90+7
21.00
DORTMUND
Malen 37
1-0 SPORTING CP 21.00
REAL MADRID
Benzema 65 (11-es)
1-2 SHERIFF
Yakhshiboev 25
Thill 90
21.00

 

2021.09.29., SZERDA     KEZDÉS
ATALANTA
Pessina 68
1-0 YOUNG BOYS 18.45
ZENIT
Claudinho 9
Kuzyaev 49
Sutromin 80
Wendel 90+4
4-0 MALMÖ
piros: Ahmedhodzic 53
18.45
BAYERN
Lewandowski 12 (11-es), 27
Gnabry 68
Sané 74
Choupo-Moting 87
5-0 DINAMO KIJEV 21.00
BENFICA
Nunez 3, 79 (11-es)
Rafa Silva 69
3-0 BARCELONA
piros: Eric Garcia 87
21.00
MAN UNITED
Alex Telles 60
C.Ronaldo 90+5
2-1 VILLARREAL
Alcácer 53
21.00
WOLFSBURG
Steffen 48
piros: Guilavogui 85
1-1 SEVILLA
Rakitic 87 (11-es)
21.00
SALZBURG
Adeyemi 35 (11-es), 53 (11-es)
2-1 LILLE
Burak Yilmaz 62
21.00
JUVENTUS
Chiesa 46
1-0 CHELSEA 21.00

 

Elolvasok még egy cikket
ˆhirdetés