Bajnokok Ligája 2021/22 - 1. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

ˆhirdetés

Bajnokok Ligája 2021/22 - 1. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

 

BAJNOKOK LIGÁJA 2021/22

1. FORDULÓ

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

BAJNOKOK LIGÁJA TABELLA

 

2021.09.14., KEDD     KEZDÉS
YOUNG BOYS
Ngamaleu 66
Sietbatcheu 90+5
2-1 MANCHESTER UNITED
Cristiano Ronaldo 13
piros: Wan-Bissaka 35
18.45
SEVILLA
Rakitic 42 (11-es)
piros: En-Nesyri 50
1-1 SALZBURG
Sucic 21 (11-es)
18.45
BARCELONA 0-3 BAYERN MÜNCHEN
Müller 34
Lewandowski 56, 85
21.00
DINAMO KIJEV 0-0 BENFICA 21.00
VILLARREAL
Trigueros 39
Groeneveld 73
piros: Coquelin 84
2-2 ATALANTA
Freuler 6
Gosens 83
21.00
LILLE 0-0 WOLFSBURG
piros: Brooks 63
21.00
CHELSEA
Lukaku 69
1-0 ZENIT 21.00
MALMÖ 0-3 JUVENTUS
Alex Sandro 23
Dybala 45 (11-es)
Morata 45+1
21.00

 

2021.09.15., SZERDA     KEZDÉS
BESIKTAS
Montero 90+4
1-2 DORTMUND
Bellingham 20
Haaland 45+3
18.45
SHERIFF
Traore 16
Yansane 62
2-0 SHAKHTAR 18.45
MANCHESTER CITY
Aké 16
Mukiele 28 (ög)
Mahrez 45+2 (11-es)
Grealish 56
Joao Cancelo 75
Gabriel Jesus 85
6-3 LEIPZIG
Nkunku 42, 51, 73
piros: Angelino 79
21.00
CLUB BRUGGE
Vanaken 27
1-1 PSG
Herrera 15
21.00
ATLETICO MADRID 0-0 PORTO
piros: Mbemba 90+5
21.00
LIVERPOOL
Tomori 9 (ög)
Salah 49
Henderson 69
3-2 MILAN
Rebic 42
Brahim Diaz 44
21.00
SPORTING CP
Paulinho 33
1-5 AJAX
Haller 2, 9, 51, 63
Berghuis 39
21.00
INTER 0-1 REAL MADRID
Rodrygo 89
21.00

 

ˆhirdetés