Magyar Kupa 2020/21 - 7. forduló menetrend, eredmények, gólszerzők

ˆhirdetés

Magyar Kupa 2020/21 - 7. forduló menetrendje, eredményei, gólszerzők

 

Hivatalossá vált a Magyar Kupa hetedik fordulójának a menetrendje.

 

A Gárdony - Fehérvár, a Dunaújváros - Újpest, a Nyíregyháza - Paks, a Békéscsaba - DVTK és a Bicske - Ferencváros mérkőzéseket élőben fogja közvetíteni az M4 Sport.

 

MAGYAR KUPA 2020/21

7. FORDULÓ

MENETREND

 

2020.10.21.
SZERDA
   
BUDAÖRS
Molnár T. 21
1-3 CSÁKVÁR
Vörös T. 27
Papp M. 39
Kocsis B. 45

 

2020.10.28.
SZERDA
   
GÁRDONY 12:30
M4
FEHÉRVÁR
CSÁCSBOZSOK-NEMESAPÁTI 12:30 HONVÉD
LIPÓT PÉKSÉG 12:30 ZTE
DABAS-GYÓN 12:30 BUDAFOK
SZENTLŐRINC 12:30 PUSKÁS AKADÉMIA
GYÖNGYÖS 12:30 MEZŐKÖVESD
BÁTASZÉK 12:30 MTK
III.KER TVE 12:30 SZEGED-CSANÁD
ZSÁMBÉK 12:30 TÁLLYA
ZALASZENTGRÓT 12:30 TISZAFÜRED
CEGLÉD 12:30 AJKA
KISKUNFÉLEGYHÁZA 12:30 DOROG
ÉRD 12:30 KAZINCBARCIKA
KABAI METEORIT 12:30 DUNAVARSÁNY
SBTC 12:30 PMFC
TAKSONY 12:30 KOZÁRMISLENY
TARPA 12:30 FELSŐZSOLCA
BVSC 12:30 DVSC
EGER 12:30 VASAS
NAGYKANIZSA 12:30 DEAC
MONOR 12:30 SIÓFOK
CSO-KI SPORT 12:30 HÓDMEZŐVÁSÁRHELY
SOROKSÁR 12:30 GYŐR
ASR GÁZGYÁR 12:30 KAPOSVÁR
KECSKEMÉT 13:00 KISVÁRDA
SZOLNOK 14:30 GYIRMÓT
DUNAÚJVÁROS 16:00
M4
ÚJPEST
MÉNFŐCSANAK 16:00 HALADÁS

 

2020.10.29.
CSÜTÖRTÖK
   
NYÍREGYHÁZA 12:30
M4
PAKS
BÉKÉSCSABA 16:00
M4
DVTK

 

2020.11.14.
SZOMBAT
   
BICSKE 14:45
M4
FERENCVÁROS

 

ˆhirdetés