Videó: A Barcelona győzelemmel kezdte a felkészülést

A Barcelona felkészülési mérkőzésen nyert a Nastic ellen

Ronald Koeman épülő csapatát először láthattuk pályán, de természetesen sok mindent nem lehet még levonni, hiszen felkészülési mérkőzésről volt szó, de azt igen, hogy fiatalok mellett azért maradt néhány rutinos játékos is, élükön Messivel.

A mérkőzés első gólját a sérülésből visszatérő Dembélé szerezte, eléggé szerencsés módon került a labda a francia támadó elé, aki tíz méterről nem hibázott. Majd még a 17. percben Piqué lerántásáért megítélt büntetőt Griezmann értékesítette. Bonilla átlövésével a 30. percben szépített a Nastic, de a második félidő elején egy kezezésért megadott büntetőt értékesített Coutinho.

A mérkőzésből látszott, hogy 45-45 percet kaptak a játékosok, vagyis Koeman is ismerkedik a csapattal, bevetett fiatalokat, a mérkőzés után elégedetten nyilatkozott a Pedri és Trincao kettősről is, de Messi hozzáállásáról is csupa jókat mondott.