Magyar Kupa 2020/21 - 6. forduló

ˆhirdetés

Magyar Kupa 2020/21 - 6. forduló

 

MAGYAR KUPA

6. FORDULÓ

 

2020.10.07., SZERDA

14:00 VESZPRÉM - SZEGED 0-5

14:00 LŐRINCI VSC - NYÍREGYHÁZA 0-7

14:00 BALASSAGYARMAT - DVTK 0-2

14:00 IVÁNCSA - ÚJPEST 0-4

14:00 TISZAFÜRED - PUTNOK 3-2

14:00 SZEGHALOM - SZOLNOK 0-10

2020.10.10., SZOMBAT

14:00 TOPONÁR SE - PUSKÁS AKADÉMIA 0-7

 

 

2020.09.18., PÉNTEK

20:00 Sopron - BVSC 0-0 (Büntetőkkel 4-5)

2020.09.19., SZOMBAT

13:00 Ráckeve - Ferencváros 1-6

14:00 Szarvaskend - Csákvár 1-10

14:00 Zsámbék - THSE 2-1

14:00 Sajóbábony - Eger 0-3

14:30 Bonyhád - Monor 2-3

15:00 Makó - PMFC 1-3

15:00 43. Sz. Építők - MTK 0-8

15:00 Mohács - Budafok 0-6

15:00 Sárvár - Kaposvár 0-3

15:00 Diósjenő - Dorog 0-5

15:00 Mezőkeresztes - ZTE 0-11

15:00 Balatonfüred - DEAC 2-3

15:00 Szeghalmi FC - Szolnok

15:00 Jászberény - Budaörs 1-6

15:00 Balassagyarmat - DVTK

15:00 Mosonmagyaróvár - Siófok 0-1

15:00 Kecskéd - Kisvárda 0-10

15:00 Sárbogárd - Kazincbarcika 0-3

15:00 BKV Előre - Szentlőrinc 1-2

15:00 Vác - Békéscsaba 1-4

15:00 ASR Gázgyár - Gesztely 1-0

15:00 Csorna - Dabas-Gyón 1-2

15:00 Dunavarsány - Kőrösladány 2-1

15:00 Bodajk - Érd 0-3

15:00 Király SE - Bicske 2-3

15:00 Bátaszék - Fehérgyarmat 8-1

15:00 Kabai Meteorit - AC Nagybajom 1-1 (büntetőkkel: 3-2)

15:00 Kiskunfélegyháza - Majosi SE 1-0

15:00 Abda - Hódmezővásárhely 0-1

15:00 Mezőtúr - Ménfőcsanak 1-9

15:00 Mátraterenye - CSO-KI Sport 0-3

15:00 Füzesgyarmat - Gárdony-Agárd 1-2

15:00 Tihany - Kecskemét 0-5

15:00 Mórahalom - Gyöngyös 0-3

15:00 Felsőszolca - Gyula 4-1

15:00 PTE PEAC - SBTC 0-7

15:00 Ajka - Lipót Pékség SE 0-7

15:00 Kozármisleny - Tatabánya 1-0

18:00 Tiszakécske - DVSC 0-2

20:00 Pápa - Győr 2-6

2020.09.20., VASÁRNAP

12:30 Tiszaújváros - Honvéd 1-7

15:00 Csepel - Soroksár 0-2

15:00 Sényő - Vasas 1-5

15:00 Szegedi VSE - Haladás 0-3

15:00 Tiszaföldvár - Fehérvár 0-5

15:00 Kerekegyháza - Gyirmót 1-8

15:00 Maroshegy - Ajka 0-5

15:00 Mándok - Mezőkövesd 1-8

15:00 Hatvan - Paks 1-3

15:00 Tarpa - Komárom 2-2 (büntetőkkel 4-3)

15:00 Cegléd - Rákosmente 5-1

15:00 Dabas - Dunaújváros 0-3

15:00 Teskánd - Taksony 1-3

15:00 ESMTK - Tállya 1-3

15:00 Balmazújváros - III.Ker. TVE 0-4

15:00 Zalaszentgrót - Nagyatád 1-0

15:00 Csácsbozsok-Nemesapát - Szekszárd 2-1

15:00 Gyöngyöshalás - Nagykanizsa 3-4

 

 

 

ˆhirdetés