Az olasz bajnokság 37. fordulójának menetrendje, eredményei és gólszerzői

ˆhirdetés

Az olasz bajnokság 37. fordulójának menetrendje, eredményei és gólszerzői

 

OLASZORSZÁG, SERIE A 2019/20

37. FORDULÓ

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

 

TABELLA

 
2020.07.28., 19:30 PARMA
Kulusevski 43
1-2 ATALANTA
Malinovskiy 70
A.Gómez 84
2020.07.28., 21:45 INTER
D'Ambrosio 11
Lautaro Martínez 74
2-0 NAPOLI
2020.07.29., 19:30 LAZIO
Correa 17
Immobile 82
2-0 BRESCIA
2020.07.29., 19:30 SASSSUOLO
Traoré 26
Berardi 39
Caputo 66, 77
Raspadori 74
5-0 GENOA
2020.07.29., 19:30 UDINESE
Samir 36
1-2 LECCE
Mancosu 40 (11-es)
Lapadula 81
2020.07.29., 19:30 SAMPDORIA
Askildsen 87
1-4 MILAN
Ibrahimovic 4, 58
Calhanoglu 52
Rafael Leao 90+2
2020.07.29., 19:30 VERONA
Di Carmine 7, 11
Faraoni 47
3-0 SPAL
2020.07.29., 21:45 FIORENTINA
Chiesa 48, 54, 89
Milenkovic 74
4-0 BOLOGNA
2020.07.29., 21:45 CAGLIARI
Gagliano 8
Simeone 45+2
2-0 JUVENTUS
2020.07.29., 21:45 TORINO
Berenguer 14
Singo 65
2-3 ROMA
Dzeko 16
Smalling 23
Diawara 61 (11-es)

 

ˆhirdetés