Az olasz bajnokság 33. fordulójának menetrendje, eredményei és gólszerzői

ˆhirdetés

Az olasz bajnokság 33. fordulójának menetrendje, eredményei és gólszerzői

 

OLASZORSZÁG, SERIE A 2019/20

33. FORDULÓ

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

 

TABELLA

 
2020.07.14., 21:45 ATALANTA
Pasalic 2, 55, 58
De Roon 25
Malinovskiy 28
Zapata 30
6-2 BRESCIA
Torregrossa 8
Spalek 83
2020.07.15., 19:30 SAMPDORIA
Gabbiadini 8
Bonazzoli 40, 53
3-0 CAGLIARI
2020.07.15., 19:30 BOLOGNA
Musa Barrow 80
1-1 NAPOLI
Manolas 7
2020.07.15., 19:30 MILAN
Kessié 55
Romagnoli 59
Calhanoglu 77
3-1 PARMA
Kurtic 44
2020.07.15., 21:45 LECCE
Shakhov 88
1-3 FIORENTINA
Chiesa 6
Ghezzal 38
Cutrone 40
2020.07.15., 21:45 ROMA
Veretout 10 (11-es)
Dzeko 45+4
2-1 VERONA
Pessina 47
2020.07.15., 21:45 SASSUOLO
Duricic 29
Berardi 51
Caputo 54
3-3 JUVENTUS
Danilo 5
Higuaín 12
Alex Sandro 64
2020.07.15., 21:45 UDINESE 0-0 LAZIO
2020.07.16., 19:30 TORINO
Bremer 32
Lukic 76
Belotti 90
3-0 GENOA
2020.07.16., 21:45 SPAL 0-4 INTER
Candreva 37
Biraghi 55
Alexis Sánchez 60
Gagliardini 74

 

 

ˆhirdetés