Spanyol Kupa 2019/20 Legjobb 32 Menetrend, eredmények, gólszerzők

ˆhirdetés

A spanyol kupa legjobb 32 menetrendje, eredményei és gólszerzői

 

 

SPANYOLORSZÁG, KUPA 2019/20

LEGJOBB 32

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

 

2020.01.20., 19:00 HUELVA
Morcillo 13
Roncaglia 45
2-3
h.u.
OSASUNA
Brasanac 76
Avila 83
Perez 111
2020.01.20., 19:00 ZARAGOZA
Blanco 48
Puado 54
Linares 75
3-1 MALLORCA
Febas 85
2020.01.20., 21:00 SEVILLA
Fernando 13
Ocampos 46
O.Torres 78
3-1 LEVANTE
Duarte 31
2020.01.22., 19:00 IBIZA
Perez 9
1-2 BARCELONA
Griezmann 72, 90+4
2020.01.22., 19:00 ELCHE
Fidel 41
1-1 ATHLETIC BILBAO
Inaki Williams 5
Büntetőkkel 4-5
2020.01.22., 21:00 LOGRONES 0-1 VALENCIA
M.Gomez 15
2020.01.22., 21:00 SALAMANCA
Romero 57
1-3 REAL MADRID
Bale 18
Gongora 62 (öngól)
Brahim 90+2
2020.01.22., 21:00 BADALONA
Robuste 58
1-3
h.u.

 
GRANADA
Koybasi 2
Gonalons 102
C.Fernandez 110
2020.01.22., 21:00 TENERIFE
Joselu 67
D.Gomez 86 (11-es)
2-1 VALLADOLID
Ramirez 52
2020.01.22., 21:00 GIRONA 0-3 VILLARREAL
Mori 54
Cazorla 70
Chukwueze 72
2020.01.22., 21:00 REAL SOCIEDAD
Barrenetxea 45
Isak 62
2-0 ESPANYOL
2020.01.23., 19:00 EBRO 0-1 LEGANES
J.Silva 44
2020.01.23., 19:00 MIRANDES
Aias 28 (11-es)
A.Sanchez 115
2-1
h.u.
CELTA VIGO
Sisto 75
piros: Rafinha 111
2020.01.23., 21:00 CULTURAL LEONESA
Castaneda 83
Benito 108
2-1
h.u.
ATLETICO MADRID
Correa 62
2020.01.23., 21:00 BADAJOZ
Fobi 8
Corredera 21 (11-es)
P.Vazquez 72
3-1 EIBAR
Charles 29 (11-es)
2020.01.23., 21:00 RAYO VALLECANO
Catena 47
Martin 118
Büntetőkkel 4-2
2-2 BETIS
Joaquín 83
Moron 96

 

Tovább: Élő eredmények, további részletek, szöveges közvetítések

 

ˆhirdetés