Barcelona - Atletico Madrid 2-3 Videó

Fordulatos és gólgazdag második félidőt hozott a Spanyol Szuperkupa elődöntőjében a Barcelona és az Atletico Madrid csatája

Correa 86

46. perc - Koke lő a jobb alsóba, 19 másodperce volt a pályán, a félidőben állt be csereként. (0-1)

51. perc - Messi két védő közül hámozta ki a labdát és lőtt 14 méterről a kapu jobb oldalába (1-1)

60. perc - Messi kézzel vette át a labdát, a videóbíró ítélete alapján érvénytelen a gól, hiába lőtt laposan a kapu jobb oldalába.

62. perc - Suárez fejesét még védte Oblak, de a kipattanóra Griezmann érkezett és közelről a kapuba fejelt (2-1)

75. perc - Vidal leshelyzete miatt érvénytelenítik Piqué gólját

81. perc - Neto kapus Vitolo lábát találja el a labda helyett, jogos a büntető. Morata a bal alsóba lő, Neto jobbra vetődött. (2-2)

86. perc - Morata labdájával lép ki Correa és viszi kapura, a lövésébe beleért Neto, de a labda túljut a gólvonalon (2-3)

Az első elődöntőt a Real Madrid nyerte, így a Spanyol Szuperkupa döntőjében madridi derbi lesz.