Európa Liga 2019/20 Legjobb 32 Eredmények, gólszerzők

ˆhirdetés

Európa Liga 2019/20, a legjobb 32 menetrendje, eredmények, gólszerzők

 

EURÓPA LIGA TABELLA

 

EURÓPA LIGA, LEGJOBB 32

 

 

AJÁNLÓ: EURÓPA LIGA ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK

EREDMÉNYEK ÉS GÓLSZERZŐK

VISSZAVÁGÓK

2019.02.26., 18:00 BRAGA 0-1
össz
2-4
RANGERS
Kent 61

 

2019.02.27., 18:55 GENT
David 25
1-1
össz
1-2
AS ROMA
Kluivert 29
2019.02.27., 18:55 MALMÖ 0-3
össz
1-5
WOLFSBURG
Brekalo 42
Gerhardt 65
Victor 69
2019.02.27., 18:55 LASK
Raguz 44 (11-es), 50
2-0
össz
3-1
AZ ALKMAAR
2019.02.27., 18:55 BASEL
F.Frei 38 (11-es)
1-0
össz
4-0
APOEL
2019.02.27., 18:55 PORTO
Marega 65
1-3
össz
2-5
LEVERKUSEN
Alario 10
Demirbay 50
Havertz 58
2019.02.27., 18:55 BASAKSEHIR
Skrtel 31
Aleksic 45
Visca 90+2, 119 (11-es)
4-1
össz
5-4
h.u.
SPORTING CP
2019.02.27., 18:55 ESPANYOL
Calleri 16, 57 (11-es), 90+1
3-2
össz
3-6
WOLVES
Traoré 22
Doherty 79

 

Esti mérkőzések, 21:00 órától

2019.02.27., 21:00 BENFICA
Pizzi 9
Rúben Dias 36
Rafa Silva 47
3-3
össz
4-5
SHAKHTAR DONETSK
Rúben Dias 12 (öngól)
Stepanenko 49
Alan Patrick 71
  SALZBURG elh FRANKFURT
2019.02.27., 21:00 INTER
Biraghi 32
Lukaku 45+4
2-1
össz
4-1
LUDOGORETS
Cauly Souza 26
2019.02.27., 21:00 MANCHESTER UNITED
Bruno Fernandes 27 (11-es)
Ighalo 34
McTominay 41
Fred 82, 90+3
5-0
össz
6-1
CLUB BRUGGE
2019.02.27., 21:00 ARSENAL
Aubameyang 113
1-2
össz
2-2
h.u.
OLYMPIACOS
Cissé 53
El Arabi 120
Idegenben lőtt több góllal
2019.02.27., 21:00 SEVILLA
Idegenben lőtt több góllal
0-0
össz
1-1
CFR CLUJ
2019.02.27., 21:00 CELTIC
Édouard 83 (11-es)
1-3
össz
2-4
COPENHAGEN
Santos 51
Pep Biel 85
N'Doye 88
2019.02.27., 21:00 AJAX
Pereira 10
Olivera 63 (öngól)
2-1
össz
2-3
GETAFE
Mata 5

 

2019.02.28., 18:00 SALZBURG
Ulmer 10
Onguéné 71
2-2
össz
3-6
FRANKFURT
André Silva 30, 83

 

ELSŐ MÉRKŐZÉSEK

 

2019.02.20., 18:55 SHAKHTAR DONETSK
Patrick 56
Kovalenko 72
2-1 BENFICA
Pizzi 66 (11-es)
2019.02.20., 18:55 FRANKFURT
Kamada 12, 43, 53
Kostic 56
4-1 SALZBURG
Hwang 85 (11-es)
2019.02.20., 18:55 LUDOGORETS 0-2 INTER
Eriksen 71
Lukaku 90+5 (11-es)
2019.02.20., 18:55 CLUB BRUGGE
Dennis 15
1-1 MANCHESTER UNITED
Martial 36
2019.02.20., 18:55 CFR CLUJ
Deac 59 (11-es)
1-1 SEVILLA
En-Nesyri 82
2019.02.20., 18:55 COPENHAGEN
N'Doye 52
1-1 CELTIC
Edouard 14
2019.02.20., 18:55 GETAFE
Deyverson 37
Kenedy 90+3
2-0 AJAX
2019.02.20., 18:55 SPORTING CP
Coates 3
Sporar 44
Vietto 51
3-1 BASAKSEHIR
Visca 77 (11-es)

 

 

Esti mérkőzések, 21:00 órától

2019.02.20., 21:00 RANGERS
Hagi 67, 82
Aribo 75
3-2 BRAGA
Fransergio 11
Ruiz 59
2019.02.20., 21:00 AS ROMA
Carles Perez 13
1-0 GENT
2019.02.20., 21:00 WOLFSBURG
Brekalo 49
Thelin 62 (öngól)
2-1 MALMÖ
Thelin 47 (11-es)
2019.02.20., 21:00 AZ ALKMAAR
Koopmeiners 86 (11-es)
1-1 LASK
Raguz 26
2019.02.20., 21:00 OLYMPIACOS 0-1 ARSENAL
Lacazette 81
2019.02.20., 21:00 APOEL 0-3 BASEL
Petretta 16
Stocker 53
Cabral 66
2019.02.20., 21:00 LEVERKUSEN
Alario 29
Havertz 57 (11-es)
2-1 PORTO
L.Diaz 73
2019.02.20., 21:00 WOLVES
Jota 15, 67, 81
Neves 52
4-0 ESPANYOL
ˆhirdetés