A Barcelona csatártriója hozta a gólokat az Eibar ellen

A Griezmann, Suárez, Messi hármas hozta a gólokat az Eibar ellen

A 13. percben hátul adogatott a Barcelona védelme, majd Lenglet egy mélységi passzal indította a bal oldalon Griezmannt, aki egyedül törhetett a kapura és lőtt a kapu jobb oldalába! (0-1)

Az 58. percben Messi is betalált. A Barcelona járatta a labdát az ellenfél tizenhatosa előtt és próbálták belőni a résekben Suáreznek, de rendre visszajött a falról a labda, majd De Jong találta meg az uruguayi támadót, aki elhagyta / passzolta a labdát, Griezmann gyorsan a balján érkező Messinek továbbított, az argentin pedig a kapuba lőtt (0-2)

A 66. percben erőszakosan szerzett labdát a Barcelona védelem a jobb oldalon, majd még a saját térfelük közepén Griezmannhoz került a labda, a francia támadó tökéletes passzal indította a leshatárról kilépő Messit, aki egymaga is befejezhette volna a támadást, de a balján érkező Suárezzel lövetett egy gólt (0-3)