Neymar góllal tért vissza a sérülése után a brazil válogatottba, videó

Neymar Kolumbia ellen talált be, pontot érő gólt lőtt

Neymar hosszas sérülés után tért vissza a pályára, eddig a PSG-ben az új idényben még nem lépett pályára, bár az átigazolási mizéria is közrejátszhatott ebben, valamint természetesen a sérülése is. A Brazília - Kolumbia felkészülési mérkőzésen viszont kezdőként lépett pályára és gólpasszal és góllal vette ki a részét a 2-2-es döntetlenből.

A brazilok első góljánál Neymar szögletből tekert a kapu elé, Casemiro pedig a hálóba fejelt a 19. percben, amivel megszerezték a vezetést.

A 25. percben Muriel büntetőből volt eredményes, az elvetődő Ederson helyére lőtte a labdát, majd a 34. percben szintén Muriel volt eredményes a kolumbiai válogatottból. Egy gyors kontra végén, az ötös jobb csücskéről bombázott a léc alá.

Neymar bepasszolja a Dani Alvestől érkező labdát a kapuba az 58. percben, amivel 2-2 lett az állás.