Manchester United - Arsenal 1-1 McTominay bombagólja sem volt elég a győzelemhez

Döntetlen a Manchester United - Arsenal rangadón

Néhány évvel ezelőtt még csúcsrangadóként tekinthettünk egy Manchester United - Arsenal mérkőzésre, de az utóbbi évek kicsit megviselték a két klub renoméját, de azért így is láthattunk szép gólokat.

Az első félidő zárásaként Daniel James ment el a jobb oldalon és tette középre a labdát, de pontatlanul, Rashford még begyűjtötte, majd visszatette a második vonalban érkező skót középpályásnak, McTominay óriási gólt lőtt a jobb felsőbe

A második félidőben, az 58. percben jött az Arsenal válasza, egy eladott labda a hazai tizenhatos előterében, Saka azonnal kiugratta a kapu felé törő Aubameyangot, aki két védő között emelt David De Gea mellett a kapuba.

Volt videóbírózás is, mert az asszisztens hibásan lest jelzett, de megadták a gólt.

A hajrában Rashford a tizenhatos előteréből végezhetett el szabadrúgást, de Leno nagyot védett, maradt az 1-1, amivel az Arsenal a negyedik helyen áll, míg a Manchester United csak a tizediken.