A Real Madrid már a második közleményt adta ki Neymarról az utóbbi időszakban
Mivel az első közlemény után sem csökkentek a pletykát Neymar átigazolásáról, így a Real Madrid újabbat adott ki, amiben megerősítik, nem tervezik Neymar szerződtetését.
"A folyamatos cikkek miatt, amik Neymar Real Madridhoz igazolásáról szólnak, tisztázni szeretnénk, a klubnak nincs szándéka semmilyen ajánlatot tenni a játékosért."
"A két klub kiváló kapcsolatot ápol egymással. Ha a Real Madrid bármilyen érdeklődést mutatna egy PSG játékos iránt, akkor először a klubbal tárgyalnának."
Neymar múlt nyáron érkezett a Barcelonától 222 millióért a PSG-hez, ami óriási vihart kavart, hiszen a katalánok nem akarták eladni Neymart, míg a brazil menni akart, mert ki akart lépni Messi árnyékából. Mivel a PSG nem volt elég erős ahhoz, hogy Bajnokok Ligáját nyerjen, valamint a csapaton belül sem fogadta mindenki nagy örömmel Neymar hatalomátvételét, így több olyan hírt is lehetett hallani, ami klikkesedésre adott jelet.
Aztán Neymar hosszan tartó sérülése volt az utolsó csepp a pletykapohárban és hónapok óta tartó pletykaáradatot hallani arról, hogy Neymar visszatér a Barcelonához, vagy a Real Madrid leigazolja Neymart Cristiano Ronaldo helyére. Közben a PSG új csapatot akar építeni Neymar köré.
A Real Madrid az új közleménnyel valószínűleg rövidre zárta a Neymar átigazolási témát, a Bajnokok Ligája címvédő most nyáron nem akarja leigazolni a brazil kiválóságot.