Szenvedve nyert a Barcelona Eibarban

A Barcelona rekord közeli veretlenségi sorozatban van, az Eibar sem tudta legyőzni Messiéket

Pedig nem volt egyszerű győzelem az Eibar ellen, perszer mondhatnánk, hogy fél gőzzel játszottak a vendégek, mert már a Chelsea elleni Bajnokok Ligája nyolcaddöntőre koncentráltak, de le a kalappal az Eibar előtt, mert megszorongatták a nagy grabancát.

A gólokat ennek ellenére a Barcelona szállította.

A 16. percben Messi indította a 16-os jobb oldalán érkező Suárezt, aki a kapust is kicselezve lőtt a hálóba (0-2)

A 66. percben Orellana megkapta a második sárgáját is, de az emberhátrány ellenére sem adta fel az egyenlítés lehetőségét az Eibar. Aminek természetesen az lett a vége, hogy a Barcelona kontrázhatott és az egyik góllal zárult.

A 88. percben Coutinho forgatott át balról jobbra, a beadásnál Messit még megelőzte a kapus, de a kipattanóra Jordi Alba csapott le és bebiztosította a Barcelona győzelmét.