A Juventus elutasított a Barcelona 80 milliós ajánlatát

A Barcelona komoly összeget kínált Paul Pogbáért, az olaszok még kivárnak

 

 

A beszámolók szerint a héten a Barcelona 80 milliós ajánlattal érkezett Torinóba, de a Juventus visszautasította a Pogbáért tett ajánlatot.

 

Több verzió is van, miért tették ezt. Elképzelhető, hogy azért, mert Tevez és Pirlo távozása után nem akarnak még egy kulcsjátékost elveszíteni.

Elképzelhető az is, hogy meg akarják várni a Barcelona elnökválasztását.

Az is lehet, hogy már van valamilyen megállapodás, de mivel még úgy sem aktuális nem fogják hivatalosan bejelenteni.

Az biztos, hogy Pogba megszerzése nem egy egyszerű csomag, hiszen a játékosért igen magas összeget kell kifizetni, majd a fizetése sem lesz egyszerű, a PSG akár 12 millió eurót is fizetne neki évente.

 

Pogbát a Juventus a Bosman szabály miatt ingyen szerezte meg a Mancester Unitedtől, a francia középpályás a Juventus egyik legjobb igazolása az utóbbi években, mind a játékát nézve, meg az érte kapható összeg miatt is.