Liverpool: Origi csak nyáron érkezik

Brendan Rodgers még sem hozza már januárban a belga csatárt

 

 

A nyáron leigazolta a Liverpool Divock Origit a Lille-től, de kölcsönben maradhatott még egy évet a franciáknál. Mivel problémák voltak a Liverpool támadósorában, ezért felmerült, hogy már januárban elhozzák a támadót.

 

Rodgers viszont most egyértelműsítette, nincs szükségük új támadóra télen, Sturridge hamarosan felépül a sérüléséből, valamint Sterling, Balotelli, Borini, Lambert és Ibe is a rendelkezésére áll.

Vagyis nem várható, hogy ezek után még is leigazolják már januárban Origit. Origiért a nyáron már kifizettek 10 millió fontot, de ha már most kellene nekik, akkor további 3 millió fontot kellene fizetni a Liverpoolnak.